>> تسهیل در ارائه خدمات به ایثارگران از رویکردهای اصلی بنیاد استان است | ايثار
در ملاقات عمومی با جامعه ایثارگر استان عنوان شد؛

تسهیل در ارائه خدمات به ایثارگران از رویکردهای اصلی بنیاد استان است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۶
کد مطلب : ۳۶۷۳۹۷
فریبرز نجفی در ملاقات عمومی با ایثارگران استان گفت : تسهیل در ارائه خدمات به ایثارگران از رویکردهای اصلی بنیاد استان است.
تسهیل در ارائه خدمات به ایثارگران از رویکردهای اصلی بنیاد استان است
به گزارش ایثار واحد چهارمحال و بختیاری؛ مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در ملاقات عمومی با جمعی از ایثارگران دیدار کرد.
در این ملاقات فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد استان به‌صورت چهره به چهره با مراجعین دیدار و ضمن بررسی درخواست‌ ایثارگران، دستورات لازم را به‌منظور رفع مشکلات آنان صادر کرد.
نجفی با تأکید بر اینکه ارتباط مستقیم مدیران و مسئولان با جامعه هدف نقش بسزایی در افزایش امید در جامعه دارد، افزود: در ملاقات عمومی، تمامی درخواست های ایثارگران عزیز با جدیت پیگیری، موردبررسی و رسیدگی قرار می‌گیرد و مواردی که مربوط به دستگاه‌ها است از طریق مکاتبات اداری پیگیری می‌شود.
مدیرکل بنیاد استان با اشاره به راه‌اندازی سامانه 1616 گفت: از ابتدای سال تاکنون تعداد 14421 مورد تماس تلفنی با تلفن 1616 در استان ثبت شده است.
وی تسهیل در ارائه خدمات به ایثارگران را از رویکردهای اصلی بنیاد استان دانست و گفت: به‌منظور پاسخگویی سریع به مشکلات خانواده‌های شهدا، جانبازان و آزادگان، دیدار عمومی با جامعه هدف به‌صورت ستادی و شهرستانی در استان صورت می‌گیرد.
انتهای پیام/