برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در استان‌های قزوین، گلستان، سیستان و بلوچستان و تهران

تاریخ انتشارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۲
کد مطلب : ۳۶۹۸۵۳
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری کمیسیون‌های پزشکی تعیین درصد جانبازان، حالت اشتغال جانبازان و رسیدگی به پرونده‌های موضوع ماده 22 و 26 قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران در استان‌های قزوین، گلستان، سیستان و بلوچستان و تهران بزرگ خبر داد.
برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در استان‌های قزوین، گلستان، سیستان و بلوچستان و تهران
به گزارش «ایثار»، دکتر حمیدرضا حبیب‌اللهی با اشاره به برگزاری کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان در استان قزوین، گفت: این کمیسیون در تاریخ 27 بهمن با حضور 6 نفر از متخصصان، دبیر و دو کارشناس کمیسیون پزشکی تشکیل و 128 نفر از متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیماری‌های غیرجنگی، توسط متخصصان مربوطه ویزیت شدند.
وی افزود: کمیسیون پزشکی حالت اشتغال جانبازان استان گلستان در تاریخ 30 بهمن با حضور 4 نفر از متخصصان، دبیر و دو کارشناس کمیسیون پزشکی تشکیل شد و طی آن 139 نفر از متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیماری‌های غیرجنگی توسط متخصصان مربوطه ویزیت شدند.
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان استان سیستان و بلوچستان نیز گفت: این کمیسیون در تاریخ 30 بهمن با حضور 7 نفر از متخصصان، دبیر و دو کارشناس کمیسیون پزشکی تشکیل شد و طی جلسات این کمیسیون 153 نفر از متقاضیان توسط متخصصان مورد معاینه قرار گرفتند.
حبیب‌اللهی افزود: کمیسیون رسیدگی به پرونده‌های موضوع ماده 22 و 26 قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران استان سیستان و بلوچستان نیز در روز اول اسفند برگزار شد و طی آن 190 پرونده مربوط به حق پرستاری خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان مورد بررسی قرار گرفت.
وی در پایان گفت: کمیسیون پزشکی حالت اشتغال جانبازان تهران بزرگ در روز اول اسفند با حضور 4 نفر از متخصصان، دبیر و دو کارشناس کمیسیون پزشکی تشکیل شد و 140 نفر از متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیماری‌های غیرجنگی توسط متخصصان مربوطه ویزیت شدند.
انتهای پیام/