>> خدمت به بیماران عبادت خداوند است | ايثار
نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران:

خدمت به بیماران عبادت خداوند است

تاریخ انتشاريکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۴
کد مطلب : ۳۷۰۰۷۶
نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: اگر انسان در خدمت بیماران باشد کارش کار خدایی است و تمام کسانی که در امر درمان فعالیت می‌کنند در حال عبادت خداوند هستند.
خدمت به بیماران عبادت خداوند است
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام والمسلمین یوسفلی شکری در مراسم تقدیر از فعالان حوزه درمانی ایثارگران خراسان رضوی گفت: یکی از گروه‌های خدمت‌رسانی که در نزد خدا از ارج و قرب بالایی برخوردارند، کسانی هستند که کارهای درمان سایرین را انجام می‌دهند.
نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: اگر انسان در خدمت بیماران باشد کارش کار خدایی است و تمام کسانی که در امر درمان فعالیت می‌کنند در حال عبادت خداوند هستند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: اگر خدمات درمانی در کوتاه‌ترین زمان ممکن به‌صورت مطلوب انجام شود، ارزشمند است.
در پایان این مراسم که حجت الاسلام حسین معصومی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی و شریعتی فر مدیرعامل بیمه دی در استان نیز حضور داشتند، حجت الاسلام شکری از فعالان حوزه درمانی ایثارگران خراسان رضوی تقدیر کرد.
نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران همچنین در سفر خود به استان خراسان رضوی با تولیت آستان قدس رضوی نیز دیدار کرد.
حجت‌الاسلام والمسلمین احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی در این دیدار با تأکید بر لزوم توجه و خدمات‌رسانی مضاعف به خانواده‌های معظم شهدای مدافع حرم به‌ویژه شهدای فاطمیون گفت: مسئولان در بخش‌های مختلف باید رفع مشکلات خانواده‌های شهدا و حل مسائل آن‌ها را در اولویت قرار دهند.
وی با بیان اینکه خانواده‌های معظم شهدا حق بزرگی بر گردن همه ما دارند افزود: در میان خانواده‌های معظم شهدا، خانواده‌های شهدای فاطمیون به دلیل مهاجرت با مشکلاتی روبه‌رو هستند و با نجابت و صبوری در برابر تمام دشواری‌ها ایستاده‌اند، این وظیفه بر عهده مسئولان است که از توجه به این خانواده‌های گرامی غفلت نکنند.
انتهای پیام/