بنیاد شهید و امور ایثارگران پرداخت خسارت زلزله به ایثارگران را پیگیری می‌کند

تاریخ انتشاردوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۶
کد مطلب : ۳۷۰۱۲۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه پرداخت خسارت وارده زلزله به ایثارگران اولویت بنیاد است، گفت: بنیاد از همان ابتدای بروز زلزله خدمت‌رسانی جدی به ایثارگران آسیب‌دیده را شروع کرد و این کار را وظیفه خودمان می‌دانیم.
بنیاد شهید و امور ایثارگران پرداخت خسارت زلزله به ایثارگران را پیگیری می‌کند
به گزارش «ایثار»، سیدمنصور موسوی یکشنبه ۳ اسفند در حاشیه نشست با کارکنان بنیاد شهرستان دنا ضمن تقدیر و قدردانی از رییس بنیاد شهرستان و همکاران در مسئله زلزله اخیر و گرامیداشت مقام شامخ ایثارگران گفت: خانواده‌های معظم شهدا بر گردن همه ملت و مسئولان حق دارند و به واسطه ایثارگری و رشادت‌های فرزندان آنان در حال حاضر در آرامش زندگی می‌کنیم.
مدیرکل بنیاد استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: مسائل و مشکلات خانواده‌های ایثارگرانی که در حادثه زلزله دچار آسیب شده بودند را از نزدیک مورد بررسی قرار داده و پیگیری‌ لازم در زمینه مرتفع کردن مشکلات آنان در دستور کار قرار دارد.
وی از مستقر شدن نماینده شرکت بیمه‌گر بیمه با هدف ارزیابی خسارت منازل و واحدهای مسکونی ایثارگران که مشمول بیمه بنیاد هستند خبر داد و گفت: مددکاران ما در مناطق آسیب دیده حضور دارند و با ایثارگران زلزله‌زده این شهرستان‌ها دیدار و خدمات مددکاری را به آنها ارائه می‌کنند.
موسوی خاطرنشان کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران از همان ابتدای بروز زلزله خدمت‌رسانی جدی به ایثارگران آسیب‌دیده را شروع کرد و این کار را وظیفه خودمان می‌دانیم.
مدیرکل بنیاد استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه پرداخت خسارت وارده زلزله به ایثارگران اولویت بنیاد است، گفت: مجموعه بنیاد برای تسریع در پرداخت خسارت‌های ایثارگران تلاش می‌کنند.
انتهای پیام/