شهدا، قهرمانان واقعی جامعه هستند

تاریخ انتشاردوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۹
کد مطلب : ۳۷۰۱۲۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس در دیدار با فرزند شهید «شاملی» گفت: هرچه داریم از برکت حضور شهیدان است چرا که شهدا قهرمانان واقعی جامعه هستند.
شهدا، قهرمانان واقعی جامعه هستند
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام محمدجواد محمدی‌پور در پی قهرمانی تیم هندبال شهید شاملی شهرستان کازرون در لیگ برتر هندبال کشور در مراسمی از «مهرتاش شاملی» فرزند شهید «ناصر شاملی» تقدیر کرد و با اشاره به حدیثی از پیامبر(ص) گفت: «قهرمان‌ترین قهرمانان کسی است که می‌تواند بر هوای نفس خود پیروز شود» و شهیدان یکی از مصداق‌های این حدیث گهربار هستند چراکه شهدا در راه تعالی نظام مقدس اسلامی و حفظ و صیانت از ارزش‌ها از عزیزترین داشته خود یعنی جانشان گذشتند.
وی افزود: اکنون همه ما در برابر شهدا مسئولیت بزرگی به گردن داریم و باید ادامه دهنده راه نورانی شهیدان باشیم و فرزندان شهدا، طلایه‌داران این راه محسوب می‌شوند.
مدیرکل بنیاد استان فارس ضمن تقدیر از فرزند شهید ناصر شاملی در زمینه نامگذاری یک تیم ورزشی به نام این شهید گرانقدر که خود از پیشکسوتان عرصه ورزش قهرمانی نیز بوده است، گفت: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، یک اقدام ارزشمند فرهنگی است که به وسیله آن می‌توان شهدا را به نسل جوان جامعه معرفی کرد.
انتهای پیام/