نشست ستاد مناسبت‌های ملی بنیاد با موضوع روز بزرگداشت شهدا برگزار شد

تاریخ انتشاردوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۳
کد مطلب : ۳۷۰۱۹۴
ششمین نشست ستاد مراسم و مناسبت‌های ملی بنیاد شهید و امور ایثارگران با موضوع «۲۲ اسفندماه، روز بزرگداشت شهدا» دوشنبه چهارم اسفندماه با حضور معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد برگزار شد.
نشست ستاد مناسبت‌های ملی بنیاد با موضوع روز بزرگداشت شهدا برگزار شد
به گزارش «ایثار»، سردار یعقوب سلیمانی رییس ستاد مراسم و مناسبت‌های ملی بنیاد شهید و امور ایثارگران در این نشست بر ضرورت اثرگذاری برنامه‌ها و مشارکت همگانی در سراسر کشور برای روز بزرگداشت شهدا تأکید کرد.
وی با اشاره به بزرگداشت ویژه شهدای مدافع سلامت در ۲۲ اسفندماه سال جاری، گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران توجه و نگاه ویژه‌ای به شهدای مدافع سلامت در سال جاری داشته است و ۲۲ برنامه مستند تولیدی و ترکیبی از مدافعان سلامت تولید شد که ۱۲ برنامه به نمایش درآمد و ۱۰ برنامه دیگر نیز رونمایی شده است.
سردار سلیمانی خاطرنشان کرد: بزرگداشت شهدای محور مقاومت بعد از شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و همراهانشان، موضوع حجاب و عفاف و بیانیه گام دوم انقلاب نیز از محورهایی است که در روز شهید سال جاری به آن توجه ویژه می‌شود.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن تأکید بر همراهی سازمان‌ها و نهادهای مختلف کشور برای برگزاری مراسم روز بزرگداشت شهدا گفت: به عنوان نمونه سازمان‌ها و نهادهایی مانند راهیان نور ظرفیت‌های ویژه‌ای برای گرامی داشت روز شهید دارند که همراهی آن‌ها با بنیاد شهید و امور ایثارگران تأثیر بسزایی برای برگزاری بهتر برنامه‌های این روز دارد.
در این نشست برنامه‌ها و مراسم‌های روز بزرگداشت شهدا مورد بحث و بررسی قرار گرفت و جزئیات آنها در نشست خبری با حضور رسانه‌ها اعلام خواهد شد.
انتهای پیام/