فرهنگ ایثار و شهادت به احیای امر به معروف و نهی از منکر کمک می‌کند

تاریخ انتشاردوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۵۲
کد مطلب : ۳۷۰۲۱۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: فرهنگ ایثار و شهادت یکی از فرهنگ‌های متعالی است که ترویج آن، به احیای امر به معروف و نهی از منکر کمک خواهد کرد.
فرهنگ ایثار و شهادت به احیای امر به معروف و نهی از منکر کمک می‌کند
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام حسین معصومی در دیدار با سردار علی اکبر افراسیابی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا گفت: امر به معروف و نهی از منکر در پیشرفت فرهنگی جامعه و کاهش آسیب‌های اجتماعی نقش بسزایی دارد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی افزود: فرهنگ ایثار و شهادت یکی از فرهنگ‌های متعالی است که ترویج آن، به احیای امر به معروف و نهی از منکر کمک خواهد کرد.
وی به شهدای امر به معروف و نهی از منکر اشاره کرد و گفت: 6 شهید امر به معروف و نهی از منکر در استان خراسان رضوی جان خویش را برای احیای احکام اسلامی فدا کردند.
حجت‌الاسلام معصومی گفت: در همین راستا یادواره شهدای امر به معروف و نهی از منکر در مشهد مقدس با همکاری ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی برگزار خواهد شد تا این 6 شهید والامقام به جامعه معرفی شوند. در سال جاری فعالیت‌های مختلفی در احیای این امر انجام شده است و در جلسه مجزا، کارکنان بنیاد از آموزش‌های تخصصی بهره‌مند خواهند شد. 
انتهای پیام/