>> خون پاک شهدا کشور را برای همیشه بیمه کرد | ايثار

خون پاک شهدا کشور را برای همیشه بیمه کرد

تاریخ انتشارسه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۸
کد مطلب : ۳۷۰۳۱۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران پس از دیدار با خانواده شهید «علی اکبر محمدی» گفت: شهدا به واسطه اخلاصی که داشتند به مقام بندگی و معنویت رسیدند و خون پاکشان کشور ما را برای همیشه بیمه کرد.
خون پاک شهدا کشور را برای همیشه بیمه کرد
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی به منظور تکریم و ادای احترام به مقام عرشی شهدا و ارج نهادن به شأن و منزلت خانواده‌های بزرگوار و مکرم آنان در شهرستان قائمشهر در منزل شهید تازه تفحص شده «علی‌اکبر محمدی» حضور یافت.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران بازگشت غرورآفرین پیکر مطهر شهید گرانقدر «علی‌اکبر محمدی» را به بیت معزز شهید بویژه همسر و فرزند مقاوم و صبور این آلاله خونین بال تسلیت و تهنیت گفت.
مظلومی در حاشیه  این دیدار گفت: تکريم و احترام به خانواده‌های شهدا، تکريم ارزش‌ها و نمادهای معنوی جامعه است که برخاسته از فرهنگ اصيل و سبک زندگی اسلامی است و رواج اين فرهنگ اصيل علاوه بر ترويج روحيه ايثارگری و از جان گذشتگی، نقش واقعی این عزیزان را در جامعه تحکيم می‌کند.
وی با بیان اینکه خانواده‌های شهدا نزد خداوند عزت دارند، اضافه کرد: خون پاک شهدا به نظام، انقلاب و مملکت ما اقتدار بخشید و نام شهدا کشور و جامعه ما را در برابر تمامی سختی‌ها و دشواری‌ها حفظ کرده است.
مدیرکل بنیاد مازندران با اشاره به اینکه یادآوری شهدا، گرامیداشت فداکاری، جانفشانی و مجاهدت این عزیزان است، اظهار کرد: ذکر یاد شهدا به انسان آرامش می‌بخشد و نوعی عبادت محسوب می‌شود.
مظلومی تصریح کرد: شهدا به‌واسطه اخلاصی که داشتند به مقام بندگی و معنویت رسیدند و خون پاکشان کشور ما را برای همیشه بیمه کرد.
پیکر شهید والامقام محمدی پس از ۴۰ سال به وطن بازگشت، این شهید گرانقدر در سال 1359 در میمک به درجه رفیع شهادت نائل شد.
انتهای پیام/