رئیس جمهور درگذشت مادر شهیدان والامقام حق‌گویان را تسلیت گفت

تاریخ انتشاريکشنبه ۱۴ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۴
کد مطلب : ۳۸۷۹۰۱
رئیس جمهور در پیامی با تسلیت درگذشت حاجیه خانم «صغری حاجی علی نقی» مادر بزرگوار شهیدان والامقام «محمدحسن، احمد و محمدرضا حق‌گویان» و همسر فداکار شهید معظم «حاج صادق حق‌گویان»، اظهار داشت: این شیرزن مومنه که با تقدیم این سرمایه‌های ارزشمند در راه سربلندی و عظمت اسلام و ایران، صبورانه رنج فقدان عزیزان دلاورش را بر دوش کشید، همواره یاد و نام او در تاریخ پرافتخار ایران اسلامی باقی خواهد بود.
رئیس جمهور درگذشت مادر شهیدان والامقام حق‌گویان را تسلیت گفت
به گزارش «ایثار»، متن پیام آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی به این شرح است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
انالله و انا الیه راجعون
درگذشت حاجیه خانم «صغری حاجی علی نقی» مادر بزرگوار شهیدان والا مقام «محمدحسن، احمد و محمدرضا حق‌گویان» و همسر فداکار شهید معظم «حاج صادق حق‌گویان» موجب تألم خاطر شد.
این شیرزن مؤمنه که در سایه ارادت خالصانه به خاندان امامت و ولایت عمر باعزت خود را وقف تربیت فرزندانی شجاع، انقلابی و مبارز نمود و با تقدیم این سرمایه‌های ارزشمند در راه سربلندی و عظمت اسلام و ایران، صبورانه رنج فقدان عزیزان دلاورش را بر دوش کشید، همواره یاد و نام او در تاریخ پرافتخار ایران اسلامی باقی خواهد بود.
اینجانب مصیبت وارده را به خانواده محترم آن مرحومه مغفوره و مردم شهید پرور استان همدان تسلیت می‌گویم و از درگاه ایزد رحمان برای ایشان رحمت واسعه الهی و همجواری با فرزندان شهیدش و برای عموم بازماندگان صبر و سلامت مسألت دارم.
سید ابراهیم رئیسی
رئیس جمهوری اسلامی ایران
انتهای پیام/