فعالیت‌های تشکل‌های شاهد و ایثارگر ماهیت جهادی دارد

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۷ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۲
کد مطلب : ۳۸۸۱۳۲
مدیرکل دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر ماهیت فعالیت تشکل‌های ایثارگری را جهادی دانست و گفت: در حال حاضر بخشی از فعالیت‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران به تشکل‌های شاهد و ایثارگر واگذار شده و خوشبختانه بازخورد خوبی از این کار گرفته شده است.
فعالیت‌های تشکل‌های شاهد و ایثارگر ماهیت جهادی دارد
به گزارش «ایثار»، عادل مهری در مصاحبه با رادیو گفت‌وگو تصریح کرد: ایثارگران دارای روحیه جهادی و عمل‌گرایی هستند و در عرصه‌های مختلف به‌خوبی این موضوع را نشان داده‌اند.
وی با اشاره به استقلال تشکل‌های ایثارگری بیان کرد: این تشکل‌ها در مجامع بین‌المللی می‌توانند به‌خوبی تأثیرگذار باشند و در بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز به‌عنوان بازوی اجرایی در کنار مجموعه حضور دارند.
مدیرکل دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر ماهیت فعالیت تشکل‌های ایثارگری را جهادی دانست و بیان کرد: این تشکل‌ها در قبال جامعه معزز ایثارگری و گروه هدف خود پاسخگو هستند. در حال حاضر بخشی از فعالیت‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران در حوزه‌های فرهنگی و خدماتی به تشکل‌ها واگذار شده است و خوشبختانه بازخورد خوبی از این کار گرفته شده است.
مهری تأکید کرد: تشکل‌ها باید نماینده و چکیده جامعه‌ای باشند که قرار است به آن‌ها خدمتی داده شود، زیرا آنان بهتر از هر کسی ادبیات آن قشر را می‌شناسند و می‌توانند مجری خوبی برای پیاده‌سازی فعالیت‌ها باشند.
مدیرکل دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر همچنین از شناسایی حدود 9 هزار نخبه در جامعه ایثارگری و عضویت آن‌ها در مجموعه دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر خبر داد.
انتهای پیام/