حفظ و حراست انقلاب و خون مطهر شهدا بر همگان واجب است

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۳ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۴
کد مطلب : ۳۸۸۶۸۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان گفت: حفظ و حراست انقلاب اسلامی ایران و خون مطهر شهدا بر همگان واجب است.
حفظ و حراست انقلاب و خون مطهر شهدا بر همگان واجب است
به گزارش «ایثار»، احمد گروئی ساردو در دیدار با پدر شهید و جانباز «کیانی»، مادر شهید «مهدی شجاعی»، همسر جانباز متوفی «تاج الدینی» و جانباز و آزاده «حسن تاجیک» گفت: باید برای تبیین فرهنگ ایثار و شهادت تلاش کرد و تمام هدف ما نیز از این دیدارهای ارزشمند زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهیدان و قدردانی از صبوری خانواد‌های آن والامقامان است.
وی با اشاره به این موضوع که شهدا پرچمداران مخلص دفاع از ارزش‌ها بوده و خانواده‌های شهدا نيز سرمايه‌های ارزشمند، روحيه‌بخش و معنوی ايران اسلامی هستند، افزود: در این شرایط و با توجه به گام دوم انقلاب اسلامی، نیازمند همدلی و وحدت آحاد جامعه به ویژه جامعه عزیز ایثارگر هستیم، چرا که دنیا نظاره‌گر تمامی تصمیمات ما و نحوه حضور و برخورد ما در صحنه‌های مختلف و حساس کشور است.
گروئی ساردو یادآور شد: حفظ و حراست انقلاب اسلامی ایران و خون مطهر شهدا بر همگان واجب است، به ویژه مسئولان کشور و استان‌ها که وظیفه دارند یاد شهدا و فرهنگ شهادت را به نسل‌های آینده معرفی کنند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان در پایان خاطرنشان کرد: ما مدیون رشادت‌ها از خود گذشتگی‌های آزادگان، جانبازان و شهدا هستیم و این رشادت‌ها هرگز از یادها نخواهد رفت.
انتهای پیام/