هدف مؤسسه ایثار، ارائه خدمات شایسته و ایجاد رضایتمندی ایثارگران است

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۳ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۸
کد مطلب : ۳۸۸۷۰۳
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی گفت: هدف و سیاست مؤسسه ایثار، ارائه خدمات شایسته و در شأن جامعه معظم شاهد و ایثارگر و هم‌چنین ایجاد رضایتمندی آنان است.
هدف مؤسسه ایثار، ارائه خدمات شایسته و ایجاد رضایتمندی ایثارگران است
به گزارش «ایثار»، محمدرضا توحیدنژاد به همراه دکتر مؤمنی رئیس دانشکده دندان‌پزشکی و دکتر جانباز داریوش غلامی از موسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار مرکزی بازدید و بر همدلی و همکاری‌های شایسته و متحد میان مسئولان و مدیران استانی تأکید کرد و گفت: هدف و سیاست مؤسسه ایثار، ضمن نگهداری و به‌روزرسانی مرکز، ارائه خدمات شایسته و مناسب و در شأن جامعه شاهد و ایثارگر و ایجاد رضایتمندی آنان است.
وی ضمن قدردانی از تلاش بی‌وقفه  اعضای موسسه ایثار گفت: اکنون وظیفه ماست که در راه و مسیر شهدا که مسیر عزت و افتخار است گام برداریم و حرمت خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان و آزادگان را حفظ کنیم، حفظ این حرمت یعنی تقویت و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، یعنی اینکه راه شهادت، راه عزت است و خانواده‌های شهدا و ایثارگران نزد ملت ایران عزیز هستند.
توحیدنژاد با اشاره به اینکه در این موسسه کلیه خدمات تخصصی دندانپزشکی، بازتوانی، فیزیوتراپی، کاردرمانی، شنوایی‌سنجی، آب‌درمانی، انواع مشاوره‌ها و ... با اولویت خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران انجام می‌شود، گفت: بنیاد در کنار این مجموعه تمام تلاش خود را به کار خواهد بست تا رضایت‌مندی حداکثری جامعه هدف جلب شود و خروجی کار این مجموعه باید خدمت صادقانه و بی‌منت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران و عموم مردم باشد.
انتهای پیام/