تجدید میثاق سرپرست و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ با آرمان‌های امام (ره)

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۳ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۳
کد مطلب : ۳۸۸۷۰۷
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ و کارکنان این اداره کل با حضور در حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران با آرمان‌های والای ایشان تجدید میثاق کردند.
تجدید میثاق سرپرست و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ با آرمان‌های امام (ره)
به گزارش «ایثار»، محمد غفوری با حضور در حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و تجدید میثاق با آرمان‌های والای ایشان، با تاکید براینکه گردهمایی نیروهای انقلابی بسیج، سپاه و بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص یادواره شهدای استان تهران موجب هرچه بهتر برگزار شدن این مراسم معنوی می‌شود، گفت: کنگره ملی شهدای استان تهران سال آینده برگزار خواهد شد.
وی افزود: نحوه برگزاری کنگره ملی شهدای استان تهران به لحاظ موقعیت، تعداد شهدا و وجود انواع شهدا از جمله شهدای هشت سال جنگ تحمیلی، شهدای ترور، هسته‌ای، سلامت، مدافعان حرم، امنیت و منا در این استان الگو و چراغ راه سایر استان‌ها است به همین جهت قبل از برگزاری این کار مهم نیازمند هم‌افزایی و همراهی تمامی دستگاه‌های دخیل هستیم.
غفوری با تاکید بر اینکه بسیاری از شهدای استان تهران در اندازه‌های ملی و بین المللی می‌درخشند، بیان داشت: کنگره ملی شهدای استان تهران دارای ۲۲ کمیته است که یکی از مهمترین آنها جمع آوری آثار به جا مانده از شهدا است.
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ یادآور شد: آثار شهدای هشت سال جنگ تحمیلی و مدافعان حرم در سال‌های گذشته جمع آوری شده است و هم اکنون جمع آوری آثار شهدای سلامت، شهدای ترور جدید مانند شهید فخری‌زاده و جانبازان ۷۰ درصدی که به یاران شهیدشان می‌پیوندند در دستور کار قرار دارد.
این مراسم با حضور سردار حسن حسن زاده فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ، محمد غفوری سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ، حجت‌الاسلام ابوالقاسم علیزاده مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه تهران بزرگ و جمعی از فرماندهان سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ و حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ و شهرستان‌های تهران در حرم امام خمینی (ره) برگزار شد.
انتهای پیام/