برگزاری مسابقه «کتابخوانی» با موضوع «جاذبه حسینی» هم‌زمان با اربعین حسینی

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۳ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۷
کد مطلب : ۳۸۸۷۱۵
اداره‌کل توسعه منابع انسانی بـا همکاری دفتر نماینـدگی ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران هم‌زمان با اربعین حسینی، مسابقه «کتابخوانی» با موضوع «جاذبه حسینی» ویژه مدیران و کارکنان استانی و ستاد مرکز بنیاد را برگزار می‌کند.
برگزاری مسابقه «کتابخوانی» با موضوع «جاذبه حسینی» هم‌زمان با اربعین حسینی
به گزارش «ایثار»، در آستانه اربعین سرور و سالار شهیدان، اداره آموزش کارکان اداره کل توسعه منابع انسانی بـا همکاری دفتر نماینـدگی ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران مسابقه «کتابخوانی» با موضوع «جاذبه حسینی» را برگزار می‌کند.
این مسابقه در سـطح تمامی مدیران و کارکنان استانی و ستاد مرکز بنیاد اعم از (رسمی، پیمانی، قرارداد کار معین) در شبکه داخلی بنیاد از طریق سامانه آموزش کارکنان برگزار می‌شود و لینک آن از هم‌اکنون در دسترس است.
لازم به ذکر است مسابقه کتابخوانی «جاذبه حسینی» از روز یکشنبه 4 مهرماه لغایت سه‌شنبه 27 مهرماه ساعت 7 و 30 دقیقه صبح تا 14 و 30 دقیقه بعدازظهر مطابق جدول زمان‌بندی پیوست برگزار خواهد شد و در پایان به تعدادی از شرکت‌کنندگان که حائز بالاترین امتیاز شوند، از سوی نمایندگی ولی فقیه در بنیاد جوایزی اهدا خواهد شد.
از آنجا که بازه زمانی چنـد ساعته برای اجرای مسابقه مهیا شـده است، لـذا درخواست می‌شود به منظور اجرای هرچه بهتر از تمامی این ساعات استفاده شود.
همچنین درصورت وجود هر گونه سؤال یا اشـکال در آزمون، همکاران اسـتانی می‌توانند با امور کارکنان استان مربوطه و همکاران ستاد مرکز با شماره تلفن‌های اداره آموزش 2-66483560 داخلی 1 (دوره‌های آموزشی و آزمون) تماس حاصل نمایند.
شایان ذکر است برای ورود به سامانه یادگیری باید از مرورگر Chrome Google استفاده شود.
برای دریافت راهنمای سامانه آموزش اینجا کلیک کنید.
انتهای پیام/