نشر مجاهدت‌های دفاع مقدس تأثیر بسزایی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دارد

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۳ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۳
کد مطلب : ۳۸۸۷۲۰
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز دوران دفاع مقدس را گنجینه‌ای ارزشمند دانست و گفت: نشر مجاهدت‌های دوران دفاع مقدس تأثیر بسزایی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دارد.
نشر مجاهدت‌های دفاع مقدس تأثیر بسزایی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دارد
به گزارش «ایثار»، امیرحسین دانش کهن صبح امروز 23 شهریورماه در نشست هماهنگی برنامه‌های هفته دفاع مقدس با تسلیت سالروز شهادت امام حسن مجتبی (ع) و گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران، دوران دفاع مقدس را گنجینه‌ای ارزشمند دانست و گفت: نشر مجاهدت‌های دوران دفاع مقدس تأثیر بسزایی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دارد.
وی افزود: هشت سال جنگ تحمیلی و دفاع مقدس سراسر مجاهدت، ایثار و ازخودگذشتگی و گنجینه‌ای ارزشمند است، باید آثار و ارزش‌های آن به خوبی برای مردم به خصوص نسل جوان و آینده کشور تبیین و تشریح شود.
دانش کهن به برگزاری برنامه‌های هفته دفاع مقدس اشاره و تصریح کرد: برنامه‌های امسال نیز با توجه به شیوع کرونا بیشتر با محوریت تبلیغی و ترویجی برگزار خواهد شد. برنامه‌ریزی نخستین قدم در برگزاری برنامه‌های هفته دفاع مقدس است که باید به خوبی صورت پذیرد تا در اجرای برنامه‌ها با نقصی مواجه نشویم. برنامه‌های هفته دفاع مقدس با هماهنگی‌های صورت گرفته توسط بنیاد و دیگر دستگاه‌های اجرایی برنامه‌ریزی و آماده اجرا است.
معاون فرهنگی و آموزشی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز به برنامه میهمانی لاله‌ها اشاره کرد و گفت: مراسم میهمانی لاله‌ها، گل‌باران و عطرافشانی گلزار شهدا همزمان با سراسر کشور و نصب و تعویض 2000 پرچم در این گلزارها ازجمله برنامه‌هایی است که باید نسبت به آن اهتمام ویژه داشته باشیم.
انتهای پیام/