فرهنگ ایثار و شهادت و ادامه راه شهدا کلید رفع مشکلات کشور است

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۳ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۴
کد مطلب : ۳۸۸۷۲۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز فرهنگ ایثار و شهادت و ادامه راه شهدا را کلید رفع مشکلات کشور دانست و گفت: ادامه راه شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه بسیار مهم و کلید حل بسیاری از مشکلات کشور است.
فرهنگ ایثار و شهادت و ادامه راه شهدا کلید رفع مشکلات کشور است
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان با فرزند شهید، مصطفی سعیدی دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به‌عنوان شهردار کرج در خصوص مشکلات ایثارگران با وی به گفتگو پرداخت.
رستمیان در این دیدار با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران گفت: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران صاحبان و ستون‌های انقلاب اسلامی و تجلی فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه هستند که ما به وجود این عزیزان افتخار می‌کنیم.
وی فرهنگ ایثار و شهادت و ادامه راه شهدا را کلید رفع مشکلات کشور دانست و گفت: ادامه راه شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه به سایر مهم و کلید حل بسیاری از مشکلات کشور است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تصریح کرد: مسئولان باید پیرو راه شهدا با تأسی از فرهنگ ایثارگری با مجاهدت به مردم به‌ویژه ایثارگران خدمت کنند و از هیچ تلاشی برای رفاه و آسایش مردم دریغ نکنند.
رستمیان گفت: فرزندان شهدا خود از جامعه ایثارگری هستند که با فرهنگ ایثارگری عجین هستند و باید ادامه‌دهنده راه پدران خود در راه خدمت به مردم باشند. امیدواریم با کمک یکدیگر بتوانیم قدم‌های خوبی در جهت خدمت به جامعه معظم ایثارگری برداریم.
انتهای پیام/