ديدار با خانواده‌های معظم شهدا تكريم ارزش‌های دفاع مقدس است

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۳ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۵
کد مطلب : ۳۸۸۷۴۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان گفت: ياد شهدا اشاعه دهنده ارزش‌های ايثار و پايداری در جامعه است و ديدار با خانواده آنها و پیگیری و حل مشکلات این قشر معزز تكريم ارزش‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است.
ديدار با خانواده‌های معظم شهدا تكريم ارزش‌های دفاع مقدس است
به گزارش «ایثار»، اسرافیل وزیری در حاشیه ملاقات عمومی با جامعه هدف بنیاد، با اشاره به ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه گفت: اخلاص شهدا الگوی مناسبی برای همگان بوده و پیشرفت‌های حاصله در جامعه مرهون اخلاص و ایثار شهدای والامقام است.
وزیری افزود: ديدار و دلجويی از خانواده‌های شاهد و ایثارگر گام بسيار كوچكی در برابر از خودگشتگی‌های آنان محسوب می‌شود و حفظ شأن و منزلت این عزیزان بايد به عنوان يكی از مهم‌ترين اولويت‌های مسئولان و برنامه‌ريزان باشد. ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ضرورت جامعه امروز است و جامعه ایثارگری بهترین مروجان این فرهنگ سترگ هستند.
مدیرکل بنیاد استان گلستان تصریح کرد: تداوم راه شهدا در حفظ آرمان‌های اسلام و تلاش برای استحکام هر چه بیشتر پایه‌های نظام اسلامی و تقویت اقتدار آن است.
وزیری با بیان اینکه خانواده‌های شهدا یادگاران شهدا هستند و ما هر چه داریم از شهدا و خانواده شهدا داریم گفت: مهمترین وظیفه ما این است که پیرو راه شهدا باشیم و در مسیر ترویج این فرهنگ پیرو خانواده شهدا باشیم. ياد شهدا اشاعه دهنده ارزش‌های ايثار و پايداری در جامعه است و ديدار با خانواده آنها و پیگیری و حل مشکلات این قشر معزز تكريم ارزش‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است.
انتهای پیام/