خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران از هر نظر افضل هستند

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۳ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۸
کد مطلب : ۳۸۸۷۵۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران گفت: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران از هر نظر افضل هستند لذا باید به این بندگان خالص خدا خدمات در شأن و منزلت و جایگاه آنان ارائه کرد.
خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران از هر نظر افضل هستند
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام جواد یوسف‌پور در دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران مازندران، گفت: اصلی‌ترین شیوه ارائه خدمات به ایثارگران پاسخگویی است که این امر مستلزم عزم جدی و تلاش مضاعف است.
وی افزود: تمام کوشش خود را به حل مشکلات خانواده‌های شهدا، جانبازان و آزادگان معطوف کنیم و مسیر خدمات‌رسانی در بنیاد را توسعه دهیم و فعالیت‌های خدماتی را در جایگاه سازمانی ارتقاء بخشیده و مسائل ایثارگران را پیگیر باشیم.
حجت‌الاسلام یوسف‌پور خاطرنشان کرد: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران از هر نظر افضل هستند لذا باید به این بندگان خالص خدا خدمات در شأن و منزلت و جایگاه آنان ارائه کرد.
مدیرکل بنیاد استان مازندران گفت: در دیدار عمومی با جامعه ایثارگران، هدف ما حل مشکل است، درخواست‌هایی که این قشر گرانقدر به صورت چهره به چهره مطرح کردند علاوه بر راهنمایی و ارجاع به واحدهای مرتبط، برای پیگیری و اقدامات بعدی در سیستم ثبت می‌شود. در ملاقات عمومی امروز با ایثارگران عزیز این استان تعداد 30 تن شرکت داشتند که موضوعات و مسائل آنان مورد رسیدگی و بررسی قرار گرفت.
انتهای پیام/