تودیع و معارفه معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد استان

17 آذر 1398 ساعت 13:12

با حضور مدیرکل بنیاد مراسم تودیع و معارفه معاون تعاون و امور اجتماعی استان سیستان و بلوچستان انجام شد.


به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، صبح امروز یکشنبه 17 آذرماه با حضور مدیرکل بنیاد و معاون توسعه و منابع انسانی، مراسم تودیع و سپاس از خدمات "غلامعلی ثموری" و معارفه سرپرست جدید تعاون و امور اجتماعی استان سیستان و بلوچستان، " عباس گلوی فرد" در محل سالن اجتماعات بنیاد استان انجام شد.
عباس پالاش در این مراسم گفت: خدمت به خانواده های معظم شاهد و ایثارگر توفیق الهی را می طلبد و این خدمت صادقانه بی شک مدال افتخاری است که همیشه بر سینه خادمان به شهدا و ایثارگران نقش بسته و پایانی بر آن متصور نیست. 
مدیر کل بنیاد با تقدیر از سه دهه خدمت معاون سابق تعاون و امور اجتماعی استان سیستان و بلوچستان افزود: ایشان که خود از جانبازان معزز 8 سال جنگ تحمیلی می باشد و در سمت ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان زاهدان و سپس معاونت تعاون و امور اجتماعی استان به خدمت خالصانه و صادقانه مشغول بودند.
وی افزود: در تمامی این سالها ایشان متعهدانه و دلسوزانه در کنار تخصص با برخورد مناسب و تدبیر در خدمت به خاندان شهدا و ایثارگران گام برداشته و در مسیر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت حرکت نموده و در طول این سالها تجربیات ارزنده ای را کسب نموده است. 
عباس پالاش ادامه داد: امیدوارم با عنایت به لطف الهی، سرپرست جدید تعاون که سالها رییس اداره اشتغال و نیز اداره تسهیلات اداره کل را عهده دار بوده و با تعهد در راستای خدمت به جامعه هدف اقدام نموده، در ادامه خدمت رسانی به جامعه ایثارگر بتواند با همراهی مجموعه گام های مثبتی را دنبال نماید.
غلامعلی ثموری معاون سابق تعاون و امور اجتماعی بنیاد استان سیستان و بلوچستان نیز در این جلسه گفت: خدا را شاکرم که در مسیر خدمتگزاری به خاندان معزز شاهد و ایثارگر بودم چرا که خدمت به این خاندان باعث افتخار ما خدمت گزاران است و در این مسیر با همراهی مجموعه توانستیم با کار جمعی به موفقیت های خوبی به ویژه در حوزه اشتغال در سال های اخیر دست یابیم.
سرپرست جدید تعاون و امور اجتماعی نیز در این جلسه گفت: هدف ما خدمت به جامعه هدف ایثارگر و قدم در مسیر حل مشکلات و مسایل ایشان و کسب رضای حق تعالی در این مسیر است و امید است بتوانیم گام مثبت و اثر گذاری در این مسیر برداریم.
در پایان این مراسم از سی سال تلاش غلامعلی ثموری تقدیر و عباس گلوی فرد به عنوان سرپرست جدید تعاون معرفی گردید.
گفتنی ست پرسنل حوزه تعاون، رییس حراست و رییس بازرسی و رییس اداره کارکنان بنیاد استان هم در این مراسم حضور داشتند.


کد مطلب: 318614

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/gallery/fa/318614/1/

ایثار
  http://isaar.ir