آزادگان درس غیرت و دفاع از آرمان‌های اسلامی را به ما آموختند

27 مرداد 1398 ساعت 15:27

مدیرکل بنیاد گلستان گفت: آزادگان با تحمل سختی‌های دوران اسارت درس غیرت و دفاع از آرمان‌های اسلامی را به ما آموختند و پس از بازگشت به میهن اسلامی نیز با تلاش و تعهدی مثال‌زدنی در عرصه‌های مختلف به بازسازی کشور و خدمت خالصانه به مردم پرداختند.


به گزارش «ایثار»، اسرافیل وزیری در همایش تجلیل از آزادگان به مناسبت 26 مرداد سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی در شهرستان کلاله، گفت: آزادگان با تحمل سختی‌های دوران اسارت درس غیرت و دفاع از آرمان‌های اسلامی را به ما آموختند و پس از بازگشت به میهن اسلامی نیز با تلاش و تعهدی مثال‌زدنی در عرصه‌های مختلف به بازسازی کشور و خدمت خالصانه به مردم پرداختند.
وزیری آزادگان را به‌ عنوان نماد صبر و استقامت در راه حق نام برد و گفت: ثروت آزادگان مدیریت عمر با عنصر صبر و تقوی است و باید با بیان خاطرات آن دوران، فرهنگ آزادگی را به نسل جوان منتقل کنند و این اقدام در تبیین فرهنگ ایثار در بین نسل‌های آتی تأثیرگذار است.
وی گفت: شهدا، جانبازان و آزادگان در مسیر حق گام برداشتند و خانواده‌های آنان با صبر و بردباری به‌ نظام و انقلاب عزت بخشیدند.
وی با بیان اینکه تجلیل از این اسطوره‌ها زمان و مکان نمی‌شناسد، گفت: مسئولان باید در راستای راه و مسیری که آزادگان انتخاب کردند با خدمت‌گزاری و خدمت‌رسانی دین خود را ادا کنند.
انتهای پیام/


کد مطلب: 302206

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/302206/

ایثار
  http://isaar.ir