آزادگان سربلندی، غرور و افتخار را برای ملت ایران به ارمغان آوردند

28 مرداد 1398 ساعت 16:40

مدیرکل بنیاد استان گلستان اظهار داشت: آزادگان با توکل بر خداوند در طول سال‌های سخت اسارت نه تنها روحیه خویش را نباختند بلکه اراده دشمن را نیز درهم‌شکسته و سربلندی، غرور و افتخار را برای ملت ایران به ارمغان آوردند.


به گزارش «ایثار»، اسرافیل وزیری به همراه فرماندار شهرستان مینودشت به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی با آزاده سرافراز و جانباز 70 درصد «داوود قره جانلو» دیدار کرد.
مدیرکل بنیاد گلستان در این دیدار گفت: ایران اسلامی به داشتن چنین فرزندان وارسته‌ای به خود می‌بالد و ملت شریف ایران آزادگان سرافراز را الگوها و اسطوره‌هایی می‌دانند که همواره بزرگی آن‌ها در تاریخ این مرز و بوم زنده و جاری خواهد بود.
مدیرکل بنیاد استان گلستان اظهار داشت: آزادگان با توکل بر خداوند در طول سال‌های سخت اسارت نه تنها روحیه خویش را نباختند بلکه اراده دشمن را نیز درهم‌ شکسته و سربلندی، غرور و افتخار را برای ملت ایران به ارمغان آوردند.
گفتنی است آزاده سرافراز داوود قره جانلو در تاریخ 2 بهمن 1327 دیده به جهان گشود و در تاریخ 10 اردیبهشت 1364 توسط دشمن بعثی اسیر شد و در تاریخ 29 مرداد 1369 به میهن بازگشت.
انتهای پیام/


کد مطلب: 302559

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/302559/

ایثار
  http://isaar.ir