خدمت در بنیاد از جایگاه ویژه و ارزشمندی برخوردار است

12 خرداد 1399 ساعت 13:51

مدیرکل بنیاد کرمانشاه گفت: خدمت در نهاد مقدس بنیاد از یک جایگاه ویژه و ارزشمندی برخوردار است که به همین خاطر همه ما باید با احساس وظیفه، انجام کار به صورت یک تیم واحد را سرلوحه کار خود قرار داده و در جهت رضایتمندی جامعه ایثارگری قدم برداریم.


به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام والمسلمین هادی عسگری در نشست با کارکنان ادارات بنیاد در شهرستان‌های سرپل ذهاب و قصرشیرین بر تلاش همکاران برای نیل به برنامه‌ها و اهداف دولت الکترونیک تأکید کرد.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه در این دیدار اظهار داشت: خدمت در نهاد مقدس بنیاد از یک جایگاه ویژه و ارزشمندی برخوردار است که به همین خاطر همه ما باید با احساس وظیفه، انجام کار به صورت یک تیم واحد را سرلوحه کار خود قرار داده و در جهت رضایتمندی جامعه ایثارگری قدم برداریم.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه گفت: همه ما به نوعی مددکار هستیم، لذا به واسطه شناختی که از خانواده‌های عزیز ایثارگر داریم به خوبی می توانیم با گره گشایی، بسیاری از مشکلات و معضلات جامعه ایثارگری را در فضایی آرام و صمیمی حل کنیم.
وی شرایط کنونی کشور را بسیار سخت و حساس توصیف و ادامه داد: در این شرایط همکاران بنیاد باید با حداقل امکانات و تلاش بیشتر در جهت نیل به برنامه ها و اهداف دولت الکترونیک تمامی مساعی خود را به کار گیرند.
حجت الاسلام عسگری سپس به برنامه های محوری بنیاد اشاره کرد و اظهار داشت: پیگیری برنامه های بنیاد از طریق تشکیل شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در شهرستان ها، توجه به وضعیت کنونی گلزارهای مطهر شهدا، نحوه دریافت تسهیلات توسط جامعه ایثارگری به ویژه در بخش اشتغال و کارآفرینی و نیز برگزاری کلاس های مشاوره ویژه گروه های مختلف جامعه هدف از جمله سیاست هایی است که همکاران بنیاد موظف به پیگیری مستمر آن هستند.
انتهای پیام/


کد مطلب: 338227

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/338227/

ایثار
  http://isaar.ir