خانواده‌های معظم شهدا مظهر ایثار و فداکاری هستند

12 خرداد 1399 ساعت 13:02

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان، خانواده‌های معظم شهدا را مظهر ایثار و فداکاری دانست و تصریح کرد: تکریم و تجلیل از خانواده‌های شهدا و ایثارگران باید سرلوحه مسئولان قرار بگیرد.


به گزارش «ایثار»، عبدالله پاکاری در دیدار با خانواده‌ معظم شهید والامقام «مرتضی حسین پور شلمانی» در شهرستان لنگرود، با اشاره به عظمت کار شهدا، اظهار کرد: در کشوری که فرهنگ ایثار و شهادت طلبی وجود داشته باشد به طور قطع هیچ دشمنی نمی‌تواند در آن نفوذ کند.
وی با بیان اینکه امروز هر چه در کشور داریم به برکت فداکاری‌ها و دلاورمردی‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران است، افزود: ما امروز برای اینکه بتوانیم در مسیر خدمت به مردم موفق باشیم، نیازمند دعای خیر خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران هستیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان، خانواده‌های شهدا را مظهر ایثار و فداکاری دانست و تصریح کرد: تکریم و تجلیل از خانواده‌های شهدا و ایثارگران باید سرلوحه مسئولان قرار بگیرد.
پاکاری ادامه داد: حفظ آرمان شهدای والامقام و تکریم خانواده‌های معظم شهدا همواره موجب دلگرمی مسئولان در انجام وظایف محوله و خدمات‌رسانی می‌شود.
وی شهدا را استوانه‌های مستحکم امنیت و استقلال نظام اسلامی دانست و گفت: خانواده‌های معظم شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم امروز سرمایه‌های ارزشمند این نظام هستند و وجود آنها موجب افتخار نظام بوده و امید است مسئولان بیش از پیش قدردان این ایثارگری‌ها و ازخودگذشتگی‌ها باشند.
انتهای پیام/


کد مطلب: 338209

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/338209/

ایثار
  http://isaar.ir