مهمترین رسالت بنیاد، خدمت رسانی به خانواده‌های ایثارگران است

29 آبان 1398 ساعت 12:59

مدیرکل بنیاد خراسان رضوی ضمن تاکید بر تکریم خانواده شهدا و ایثارگران گفت: مهمترین رسالت بنیاد، خدمت رسانی به خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان است که باید در نهایت تکریم صورت گیرد.


به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام حسین معصومی بامداد چهارشنبه 29 آبان در نهمین سفر شهرستانی دور سوم به خواف ابتدا در جمع کارکنان بنیاد این شهرستان حضور یافت و گفت: خوشحال هستیم که امروز فرزندان شهدا و ایثارگران مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران را بر عهده گرفتند.
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی افزود: مهمترین آرمان شهدا، جانبازان و آزادگان حفاظت از ارزش های نظام و کشور است و باید این آرمان در تمامی زمان ها در جامعه زنده بماند.
وی ضمن تاکید بر تکریم خانواده شهدا و ایثارگران گفت: مهمترین رسالت بنیاد، خدمت رسانی به خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان است که باید در نهایت تکریم صورت گیرد.
حجت الاسلام معصومی ادامه داد: خدمت در بنیاد شهید و امور ایثارگران یک توفیق است که کارکنان این نهاد باید نهایت تلاش و کوشش را خود را در جهت رفع مشکلات ایثارگران انجام دهند.
گفتنی است شهرستان خواف که 330 کیلومتر با مشهد مقدس فاصله دارد، 108 شهید، 285 جانباز و 34 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.

دیدار با ایثارگران سبب ارتقای روحیه خدمتگزاری در مسئولان می‌شود
حجت الاسلام حسین معصومی همچنین سه شنبه 28 آبانماه در هشتمین دور سفر شهرستانی به تایباد با خانواده شهیدان اهل تسنن، «غلامحیدر حسینی جوزقانی»، «عبدالرحیم مرادی»، «محمدصدیق خوافی»، «حکیم غلامرضایی پشته ای»، «فضل احمد بیکس» و جانباز ۵۰ درصد و آزاده ۱۰ سال اسارت، «احمد عبدالشکوری» در مشهد ریزه و روستای خواجوواز توابع این شهرستان دیدار و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا بیان کرد: وظیفه همه ما است که به دیدار والدین شهدا برویم و از احوال آنها جویا شویم.
وی ادامه داد: دیدار با خانواده های شهدا و جانبازان سبب ارتقای روحیه خدمتگزاری در مسئولان می شود. رشادت و فداکاری‌های شهیدان هرگز فراموش نخواهد شد و روح مطهر آنان همواره ناظر بر اعمال و رفتار ما است.
همچنین مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی از طیبه شاکری مسئول روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران تایباد و فرزند شهید حسین شاکری که به علت عمل جراحی دوران نقاحت خود را سپری می‌کند، دیدار کرد.
گفتنی است شهرستان تایباد ۱۱۴شهید، ۲۲۷جانباز و ۳۲ آزاده تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/


کد مطلب: 315809

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/315809/

ایثار
  http://isaar.ir