ایثارگران پرورش‌یافته مکتب قرآن و عاشورای امام حسین (ع) هستند

29 خرداد 1398 ساعت 14:56

مدیرکل بنیاد کرمانشاه اظهار داشت: شهدا و ایثارگران پرورش‌یافته مکتب قرآن و عاشورای امام حسین (ع) هستند و همچون ستارگانی در شهر و دیار خود می‌درخشند و ایران اسلامی امنیت و آرامش خود را مدیون کسانی است که در کشور امام زمان (عج) از دنیای خود گذشتند و به وصال معبود رسیدند.


به گزارش «ایثار»، پنجمین حسینیه شاهد شهرستان گیلان غرب به نام شهید والامقام «علی مراد دارابی» روز گذشته با حضور حجج‌اسلام هادی عسگری مدیرکل بنیاد استان و محمدرضا خاص امیری امام‌جمعه شهرستان گیلان غرب و خانواده معظم این شهید گران‌قدر افتتاح شد.
حجت‌ الاسلام عسگری در این مراسم در سخنانی ضمن تجلیل از رشادت‌ها و حماسه‌آفرینی‌های شهدای گران‌قدر دومین شهر مقاوم کشور «شهرستان گیلان غرب» اظهار داشت: شهدای والامقام این دیار با ایثار و از خود گذشتگی که از خود نشان دادند، عزت و افتخار را برای نظام و کشور آفریدند.
وی افزود: شهدا الگوهای عینی ایثار و فداکاری در جامعه و مایه سربلندی کشور هستند و برای دفاع از آرمان‌های نظام از جان خود گذشتند لذا ما وظیفه‌ داریم که برای شناساندن این اسوه‌های بی‌بدیل به جامعه از هیچ کوششی فروگذار نبوده و یاد و خاطره آنان را در جامعه زنده نگه‌ داریم.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه ادامه داد: همه آحاد مردم و مسوولان باید بدانند که چه هزینه‌های هنگفتی برای استقرار این نظام الهی صرف شده و چه خون‌های پاکی در این مسیر پرتلاطم ریخته شده تا این امنیت و آرامش به‌دست‌آمده است پس همگان وظیفه‌داریم که قدر آن را به شایستگی بدانیم.
وی اظهار داشت: شهدا و ایثارگران پرورش‌یافته مکتب قرآن و عاشورای امام حسین (ع) هستند و همچون ستارگانی در شهر و دیار خود می‌درخشند و ایران اسلامی امنیت و آرامش خود را مدیون کسانی است که در کشور امام زمان (عج) از دنیای خود گذشتند و به وصال معبود رسیدند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: این‌ها نعمت‌های بزرگی است که به برکت همین خون‌های پاک و مطهر به‌دست‌آمده و لذا ما باید شاکر خداوند متعال بوده و این را بدانیم که اگر می‌خواهیم در مسیر عزت گام برداریم باید این مسیر روشن را ادامه دهیم.
انتهای پیام/


کد مطلب: 293373

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/293373/

ایثار
  http://isaar.ir