جانبازان قطع نخاعی چون کوه مقاوم هستند

29 خرداد 1398 ساعت 14:20

مدیرکل بنیاد مازندران پس از دیدار صمیمی با جانبازان معزز قطع نخاعی گفت: جانبازان قطع نخاعی شهیدان زنده‌ای هستند که با تحمل سختی‌ها و رنج‌های ناشی از عوارض جنگ، چون کوه مقاوم ماندند. جانبازان عزیز نخاعی با صبر و حلم خویش، ایثار و مقاومت را به زیبایی معنا بخشیدند.


به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی به منظور دیدار و احوالپرسی از جانبازان سرافراز قطع نخاعی، عصر روز سه شنبه ۲۸ خرداد ماه به اتفاق سیدعباس میرصادقی معاون بهداشت و درمان و اصغری معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد در مرکز امام علی( ع) حضور یافت.
مدیرکل بنیاد مازندران پس از دیدار صمیمی با جانبازان معزز قطع نخاعی گفت: جانبازان قطع نخاعی شهیدان زنده‌ای هستند که با تحمل سختی‌ها و رنج‌های ناشی از عوارض جنگ، چون کوه مقاوم ماندند. جانبازان عزیز نخاعی با صبر و حلم خویش، ایثار و مقاومت را به زیبایی معنا بخشیدند.
وی نهادینه کردن فرهنگ جانباری را در جامعه وظیفه همگانی دانست و گفت: امروز ما مدیون مجاهدت این عزیزان هستیم و غیرت و جوانمردی این عزیزان در دفاع از میهن اسلامی نباید فراموش شود‌. جانبازان مظهر صدق و صفا و وفاداری هستند و این فرهنگ را از حضرت عباس(ع) آموختند.
انتهای پیام/


کد مطلب: 293355

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/293355/

ایثار
  http://isaar.ir