برگزاری گردهمایی توجیهی آموزشی روسای بنیاد غرب مازندران

22 آبان 1398 ساعت 14:53

گردهمایی توجیهی آموزشی روسای بنیاد غرب مازندران با محوریت تحلیل ارزیابی عملکرد شش ماهه اول سال جاری در چالوس برگزار گردید.


به گزارش «ایثار»، گردهمایی توجیهی روسای بنیاد غرب مازندران با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران و معاونین بنیاد استان با موضوع «بررسی و تحلیل ارزیابی عملکرد شش ماهه اول سال 98 در حوزه های مختلف خدمت رسانی بنیاد» در کلارآباد شهرستان چالوس برگزار شد.
مظلومی در این گردهمایی، با بیان اینکه شهدا و ایثارگران ضامن بقای نظام و ارزش‌های انقلاب اسلامی هستند، گفت: تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مرهون جانفشانی و از خود گذشتگی شهیدان گرانقدر و ایثارگران عزیز است.
وی با اشاره به اینکه نگاه سازمانی ما خدمت صادقانه و بی منت به جامعه ایثارگری است، اظهار داشت: با استفاده از اهرم‌ها و ساز و کارهای مناسب از طریق برنامه ریزی به سمت و سوی سازمانی پاسخگو، خدمت رسان، پویا و با نشاط حرکت کنیم.
وی با اشاره به راهبرد تمرکز زدایی در بنیاد مازندران گفت: هدف اصلی ما در نهادینه کردن این رویکرد در بنیاد، خدمت بهینه به خانواده های معزز شهدا، جانبازان و آزادگان در کوتاهترین و سریع ترین زمان ممکن است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران بررسی ارزیابی عملکرد دستگاه را یک ضرورت مهم برشمرد و بیان کرد: مستند سازی برنامه ها و فعالیت ها باید در راستای شاخصه های اختصاصی و عمومی انجام گیرد.
بررسی فرآیند ارزیابی عملکرد، شناخت کمی و کیفی از وضعیت بنیادها، تقویت برنامه ها، نیاز سنجی آموزش، حدود انتظار فعالیت ها از اهداف این گردهمایی است.
انتهای پیام/


کد مطلب: 314966

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/314966/

ایثار
  http://isaar.ir