​تأکید حجت الاسلام والمسلمین شهیدی بر برگزاری به موقع مجامع شرکت‌های تابعه حسب مقررات

28 خرداد 1398 ساعت 15:15

نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران بر برگزاری به موقع و دقیق مجامع شرکت‌های تابعه بنیاد مطابق قوانین و آیین نامه‌های مربوطه تأکید کرد.


به گزارش «ایثار» حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی شهیدی روز سه شنبه 28 خرداد در بازدید از اداره كل امور اقتصادى و مجامع بنياد از نزدیک در جريان نحوه رسيدگى به گزارش‌های حسابرسى و وضعيت مالى مجموعه‌های تابعه بنیاد قرار گرفت.
معاون رییس جمهور پس از این بازدید در جمع مسوولان و کارشناسان این اداره کل بر برگزاری به موقع و دقیق مجامع شرکت‌های تابعه بنیاد مطابق قوانین و آیین نامه‌های مربوطه تأکید کرد و گفت: موضوع مهم با توجه به شرایط کشور توسط مقام معظم رهبری در شعار سال که «رونق تولید» است بیان شده و همه اهتمام مجموعه‌های اقتصادی و تولیدی باید در این جهت قرار گیرد.
وی با تشریح الزامات رونق تولید در ابعاد مختلف افزود: به‌کارگیری نيروهاى جوان و خوش‌فكر جامعه ايثارگرى می‌تواند در رونق فعالیت‌ها و خلق ایده‌ها و ابتکارات جدید مؤثر باشد و در کنار تلاش برای توسعه فعالیت‌ها باید به راهکارهای افزایش بهره‌وری و سودآوری شرکت‌ها توجه کرد.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با تأکید بر اهمیت شفاف‌سازی در اجرای تمام امور شرکت‌ها گفت: یکی از نکاتی که باید در همه مجموعه‌های وابسته به بنیاد مدنظر باشد موضوع چابکسازی است. همچنین نظارت بر تمام زیرمجموعه‌ها باید به‌صورت مستمر صورت بگیرد تا شاهد بهترین عملکرد و همچنین ارائه بهترین خدمات به ایثارگران که از بهترین افراد جامعه هستند باشیم.
حجت الاسلام والمسلمین شهیدی در مورد گزارش ارائه شده از فرايند تسويه شركت سرمايه گذارى آيت ايثار نیز خاطرنشان کرد: خوشبختانه سود سهام این شرکت به جانبازان استان كرمانشاه پرداخت شده و موضوع واگذارى سهام به جانبازان عضو شركت آيت ايثار اصفهان باید در اسرع وقت انجام شود.
انتهای پیام/


کد مطلب: 293285

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/293285/

ایثار
  http://isaar.ir