ایثارگری در راه ارزش‌های نظام اسلامی بزرگ‌ترین فضیلت است

29 آبان 1398 ساعت 15:02

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز جامعه اسلامی را مدیون شهدا، جانبازان و خانواده‌های معظم آنان دانست و گفت: ایثارگری در راه ارزش‌های نظام اسلامی بزرگ‌ترین فضیلت است.


به گزارش «ایثار»، آیت‌الله سید محمدمهدی حسینی همدانی نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه‌ شهر کرج و سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با حضور در منزل والدین معظم شهیدان والامقام «صادقی» و «شفاعی مقدم» با آنان دیدار و گفتگو کردند.
رستمیان در این دیدارها با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران، جامعه اسلامی را مدیون شهدا، جانبازان و خانواده‌های معظم آنان دانست و گفت: ایثارگری در راه ارزش‌های نظام اسلامی بزرگ‌ترین فضیلت است.
وی افزود: شهادت قله‌ فداکاری انسان است و خانواده‌ معظم شهدا حافظان اصلی فرهنگ ایثار و شهادت هستند. عزت و سرافرازی کشور را مدیون ایثار و از جان‌ گذشتگی شهدا هستیم و اگر آن‌ها نبودند ما هنوز در چنگال طاغوت و استکبار گرفتار بودیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در ادامه تکریم خانواده شهدا و ایثارگران را خدمت به آینده کشور دانست و تأکید کرد: امروز خانواده‌ شهدا حق بزرگی بر گردن ما دارند چراکه با صبر و مقاومت خود به ما درس ایمان و تبعیت از ولایت دادند.
انتهای پیام/


کد مطلب: 315848

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/315848/

ایثار
  http://isaar.ir