ضرورت اجرای قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران توسط دستگاه‌های اجرایی

29 خرداد 1398 ساعت 15:34

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با تاکید بر اجرای قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران در کشور، اظهار داشت: در قانون جامع ایثارگری وظایف دستگاه‌های اجرایی مشخص شده و باید مطالبات این افراد از سوی دستگاه‌ها پرداخت شود.


به گزارش «ایثار»، علی کاظمی در نشست هم اندیشی با ایثارگران مخابرات منطقه استان زنجان با تاکید بر اجرای قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران در کشور، اظهار داشت: در قانون جامع ایثارگری وظایف دستگاه‌های اجرایی مشخص شده و باید مطالبات این افراد از سوی دستگاه‌ها پرداخت شود.
علی کاظمی با بیان اینکه بسیاری از خدمات ایثارگران از قبیل خدمات بهداشتی و درمانی، اعطای تسهیلات ایجاد شغل و تحصیلات از سوی بنیاد ارائه می‌‌‌شود، خاطرنشان کرد: در کنار خدمات رسانی بنیاد، دستگاه‌های اجرایی نیز در این زمینه باید همکاری کنند.
وی همچنین بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در دستگاه‌های اجرایی تاکید کرد و اجرای شهدای بیسیم‌چی توسط مخابرات را پیشنهاد داد.
ایجاد دیتا سنتر پشتیبان کشور در استان، جابجایی دکل مخابراتی مستقر در محوطه ساختمان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان زنجان و افزایش پهنای باند برای ادارات بنیاد شهرستان های زنجان از مسائل مطرح شده توسط مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان در این جلسه بود.
انتهای پیام/


کد مطلب: 293411

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/293411/

ایثار
  http://isaar.ir