خدمت به ایثارگران وظیفه ای ملی است

25 آبان 1398 ساعت 15:43

مدیرکل بنیاد آذربایجان شرقی خدمت به ایثارگران را وظیفه ای ملی دانست و عنوان کرد: هر چه امروز داریم ناشی از فداکاری ایثارگران است.


به گزارش «ایثار»، عباس پورحسن در نشست شورای فرماندهی بسیج بنیاد استان گفت: معنویت حاکم بر همکاران و به خصوص همکاران بسیجی در اکثر مشکلات حاکم بر جامعه و بنیاد راه گشا است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه جامعه و کشور با تحریم‌های ظالمانه دست‌وپنجه نرم می‌کند، گفت: توجه به مشکلات عدیده‌ای که این تحریم‌ها برای عموم مردم و بخصوص خانواده‌های محترم شاهد و ایثارگر ایجاد کرده و تحت تأثیر قرارداده، وظیفه نهادهای خدمات رسان را چند برابر کرده است.
وی با قدردانی از همکاران در رسیدگی به امورات خانواده‌های شاهد و ایثارگر و افزایش تعداد مراجعات با توجه به مشکلات و درگیری سازمان با مشکلات اقتصادی گفت: همکاران با سعه‌صدر، صبر و آرامش در جهت کاهش فشارها تلاش کرده و حداکثر مساعدت‌ها را با توجه و گوش دادن به خواست های آنان مبذول دارند.
وی عشق ورزیدن به کار در میان کارکنان را از خصایص بسیجیان این نهاد بیان کرد و گفت: توجه به تندرستی و شادابی کارکنان ضروری بوده و انتخاب آگاهانه در انتخابات نمایندگان مجلس شورای اسلامی بدون انجام فعالیت انتخاباتی را از وظایف بسیجیان بیان کرد.
مدیرکل بنیاد آذربایجان شرقی خدمت به ایثارگران را وظیفه‌ای ملی دانست و عنوان کرد: هر چه امروز داریم ناشی از فداکاری ایثارگران است.
انتهای پیام/


کد مطلب: 315345

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/315345/

ایثار
  http://isaar.ir