خانواده‌های شهدا بهترین امت در زمان خود هستند

27 مرداد 1398 ساعت 15:53

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: خانواده‌های معظم شهدا، آزادگان، جانبازان و ایثارگران بهترین امت در این زمان بوده و پیرو جریان فرهنگی عاشورا مجاهدت و ایستادگی کردند.


به گزارش «ایثار»، مراسم بزرگداشت 26 مردادماه سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی «الماس‌های درخشان» با حضور سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، ناجی معاون استاندار، سردار مولایی فرمانده سپاه استان، سردار محمدیان فرمانده نیروی انتظامی و دیگر مسئولان لشگری و استانی در تالار شهیدان نژاد فلاح کرج برگزار شد.
رستمیان در این مراسم ضمن تریک روز بزرگداشت آزادگان و دهه‌ ولایت و عید سعید غدیر خم گفت: حافظه‌ تاریخی ملت ایران 26 مرداد را به‌ عنوان برگی از تاریخ انقلاب اسلامی برای همیشه به یاد خواهد داشت و قطعاً رنج و مشقتی که آزادگان سرافراز در زندان‌های رژیم بعث و همچنین زحمات و سختی‌هایی که در دوران دفاع مقدس برای اعتلای کشور کشیدند و قدر و منزلت آزادگان برای همیشه در جامعه محفوظ خواهد ماند.
وی در ادامه با اشاره به عید سعید غدیر خم به‌ عنوان مبنای حرکت تشیع در طول تاریخ گفت: شیعه از ابتدا تا به امروز برای حفظ آرمان‌های خود هزینه‌هایی بسیاری داده است؛ از دوران حکومت امام علی تا امام حسین علیه‌السلام که منجر به جریان فرهنگی عاشورا شد و امروز ما با وجود هزاران شهید، جانباز و آزاده ادامه‌دهنده‌ همان مسیر و آن هدفی هستیم که در روز غدیر توسط رسول خدا ایجاد شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز افزود: خانواده‌های معظم شهدا، آزادگان، جانبازان و ایثارگران بهترین امت در این زمان بوده و پیرو جریان فرهنگی عاشورا مجاهدت و ایستادگی کردند. امروز، خون پاک شهیدان و مجاهدت خانواده‌های شهدا، آزادگان و جانبازان سبب شده است که سرفرازانه در دنیا گام برداریم و مسیر انقلاب را طی کنیم.
وی در ادامه با تأکید بر اینکه مردم و مسئولان برای همیشه قدردان ایثارگری‌های ایثارگران خواهند بود، اظهار داشت: استان البرز در راستای ایفای نقش خود در دوران دفاع مقدس بیش از 4 هزار شهید، 12 هزار جانباز و هزار آزاده تقدیم آرمان‌های انقلاب و نظام کرده است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: ما به‌ عنوان خادمان خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران تلاش خواهیم کرد تا ضمن تجلیل از مقام ایثارگران به‌ عنوان سرمایه‌های اجتماعی کشور در حوزه‌های فعالیت‌های اجرایی مشکلات این عزیزان را مرتفع کنیم.
انتهای پیام/


کد مطلب: 302223

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/302223/

ایثار
  http://isaar.ir