ایثارگران سرمایه های عظیم انقلاب اسلامی هستند

11 مهر 1398 ساعت 10:12

امام جمعه قم و مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور در دیدار با جانبازان و خانواده معظم شهدا تاکید کرد: شما جانبازان و خانواده شهدا دیروز برای انقلا ب اسلامی از جان خویش سرمایه گذاری کردید و امروز سرمایه های عظیم انقلاب اسلامی هستید.


به گزارش ایثار واحد استان قم، آیت الله اعرافی به همراه مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران دردیدار با جانباز و فرزند شهید عبدالرضا مزاری و جانباز و فرزند شهید حبیب زاده بیژنی افزود: شما دو افتخار ایثارگری و انتصاب به خانواده معظم شهدا را باهم دارید و این جایگاه ارزنده ای است.
امام جمعه قم تاکید کرد: شما با گذشت از جان خویش در راه این انقلاب سرمایه گذاری کردید و امروز خود ازسرمایه های ارزشمند نظام اسلامی هستید.
آیت الله اعرافی افزود: خداوند وجود شما خانواده معظم شهدا و ایثارگران را حفظ کند، شما منشا خیر و برکت هستید.
مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران نیز در این دیدار گفت: امروز بعد از 30 سال از دوران دفاع مقدس جانبازان و خانواده معظم شهدا استوار بر همان ارزشهای دوران دفاع مقدس ایستاده اند و ادامه دهنده راه شهدا هستند.
سردار سید جواد هاشمی افزود: رسالت جانبازان هنوز تمام نشده ، آرمانهای ما همان آرمانها است و دشمنی دشمنان نیز باقی است وبلکه با موفقیت های نظام اسلامی و ایستادگی ملت کینه آنان بیشتر هم شده است، لذا رسالت ما در مسیر حفظ دستاوردهای انقلاب و شهدا بیش از گذشته است.


کد مطلب: 309820

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/309820/

ایثار
  http://isaar.ir