خدمت در بنیاد شهید ارزشمند و مقدس است

16 مهر 1398 ساعت 12:47

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را افتخاری بزرگ دانست و گفت: خدمت در بنیاد شهید ارزشمند و مقدس است.


به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز مراسم تجلیل از بازنشستگان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز خدمتگزاران عرصه ایثار و شهادت با حضور سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز و دیگر مسئولین در مجموعه تفریحی باغ عرفان برگزار و از زحمات بازنشستگان بنیاد تجلیل به عمل آمد.
سلیمان رستمیان در این مراسم با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران و با قدردانی از تلاش‌های تمامی متصدیان و خادمان شهدا علی‌الخصوص بازنشستگان گران‌قدر که با 30 سال خدمت خالصانه و صادقانه به خانواده‌های شهدا و ایثارگران برگ زرینی در دفتر خدمت به جامعه‌ی هدف ثبت و ضبط کردند، خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را افتخاری بزرگ دانست و گفت: خدمت در بنیاد شهید ارزشمند و مقدس است.
وی افزود: شهدای عزیز و گران‌قدر در مقابل دشمنان با شجاعت و صلابت از دین، انقلاب اسلامی و ایران اسلامی دفاع کردند و خانواده‌های معظم آنان نیز همواره با تمام وجود از آرمان‌های والای انقلاب اسلامی پشتیبانی کرده و موجبات سرافرازی بیشتر نظام جمهوری اسلامی را فراهم ساختند.
رستمیان خاطرنشان کرد: خانواده‌های معظم شهدا دارای نور، ایمان و معنویت هستند زیرا این خانواده‌های بزرگوار موفق به تربیت فرزندانی شدند که بدون هیچ چشم‌داشتی از انقلاب و ایران اسلامی دفاع کردند.
امروز پاسداری از خون شهدا و خدمت به خانواده‌های معظم آنان خدمت به آینده‌ی کشور و انقلاب است، اگر بتوانیم فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه نهادینه کنیم کشور را در برابر خطرات بیمه کرده‌ایم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در پایان با تشکر از تمامی خادمان و خدوم استان البرز گفت: خدا را شاکریم در کنار همکاران خدوم و با اخلاصی چون شما در حال خدمت به جامعه‌ی هدف هستیم و امیدواریم نسل جدید با الگو گیری از این افراد باتجربه اهتمام ویژه‌ای نسبت به خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران داشته باشند و بتوانند فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه نهادینه کنند.
 
کد خبر 98/391
انتهای پیام/


کد مطلب: 310666

آدرس مطلب: http://isaar.ir/doc/news/fa/310666/

ایثار
  http://isaar.ir