مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی:

دشمن نگران ترویج فرهنگ ایثار وشهادت به نسل‌های جوان و نوجوان است

تاریخ انتشارشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۱
کد مطلب : ۳۵۱۴۶۷
احمد حسین فتایی گفت: دشمن امروز نگران ترویج فرهنگ ایثار وشهادت و انتقال این فرهنگ صحیح به نسل‌های جوان و نوجوان است.
دشمن نگران ترویج فرهنگ ایثار وشهادت به نسل‌های جوان و نوجوان است
به گزا رش "ایثار واحد لرستان"احمد حسین فتایی در دیدار با خانواده شهید والا مقام «محمد مراد رشنودی» اظهار داشت: پاسداشت یاد و خاطره شهیدان بستر الگو سازی برای نسل جوان و مقابله با هجمه‌های دشمنان است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان تکریم خانواده معظم شهدا را بستر معرفی سیره و منش شهیدان دانست و افزود: این اقدام می‌تواند گامی مهم در راستای الگو سازی مناسب برای نسل جوان و مقابله با هجمه‌های دشمنان است.
 وی با تجلیل از صبر و مقاومت خانواده شهدا افزود: خانواده‌های شهدا مایه عزت و آبروی جمهوری اسلامی ایران هستند.
فتایی با اشاره به اینکه مردم و مسئولان ایران اسلامی تا همیشه قدردان فداکاری‌های شهدا و خانواده‌های آنان هستند، بیان داشت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در ایران اسلامی باعث تأثیرگذاری در دیگر جوامع شده است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه دیدار با خانواده های شهدا در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است، خاطرنشان کرد: دیدار با خانواده‌های شهدا و تکریم آنها، گامی مهم برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان است.
 وی تصریح کرد: دشمن امروز نگران ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال این فرهنگ صحیح به نسل های جوان و نوجوان است و ایثار، گذشت و صبر و استقامت مادران و  همسران شهدا به عنوان الگو باید به جامعه معرفی شود.
انتهای پیام/