​تشکل‌های مردم‌نهاد در ترویج فرهنگی ایثار و شهادت نقش مهمی ایفا می‌کنند

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۷
کد مطلب : ۲۷۴۳۹۲
مدیرکل بنیاد شهیدوامورایثارگران آذربایجان شرقی در مراسم شروع بکار مجدد دفتر پیگیری جانبازان نخاعی استان در استان گفت: نهادهای مردم‌نهاد در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نقش مؤثر و مهمی ایفا می‌کنند.
 به گزارش ایثار آذربایجان شرقی عباس پورحسن مدیرکل بنیاد شهیدوامورایثارگران آذربایجان شرقی چهارشنبه 19 دی 1397 در مراسم شروع بکار مجدد دفتر پیگیری جانبازان نخاعی استان در استان گفت: نهادهای مردم‌نهاد در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نقش مؤثر و مهمی ایفا می‌کنند.
پورحسن با قدردانی از تلاش‌های تشکل‌های مردم‌نهاد در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از آمادگی بنیاد بر حضور پررنگ این تشکل‌ها در مساعدت و همفکری برای ارائه خدمات مفیدتر به ایثارگران و جامعه تأکید کرد.
وی با اشاره به اینکه از سنوات گذشته برنامه بنیاد شهید و امور ایثارگران بر استفاده از ثمن‌ها و تشکل‌های مردم‌نهاد در بسترسازی فرهنگ مهم ایثار و شهادت استوار بوده و حمایت مثمر ثمری نیز داشته است گفت: دفتر گروه پیگیری جانبازان نخاعی در سنوات گذشته در محل آسایشگاه جانبازان نخاعی مستقر بوده و به‌عنوان اتاق فکر فعال بوده و محلی برای همفکری این قشر از جانبازان بوده است.
مدیرکل بنیاد استان با اشاره به اینکه دفاتر خانه نور، راویان نور در محل ستاد استان و  کانون زندانیان سیاسی و کانون بازنشستگان بنیاد در محل بنیاد شهیدوامورایثارگران تبریز مستقر هستند، انتقال محل دفتر پیگیری جانبازان نخاعی جانبازان به محل این اداره کل را مثبت ارزیابی کرد و گفت: همواره منتظر ایده‌های نو و مساعدت این گروه از جانبازان برای ارائه خدمات مناسب به جامعه ایثارگری هستیم.
اتمام پیام