دعوت بنیاد از ایثارگران برای برنامه های 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا

تاریخ انتشارجمعه ۱۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۸
کد مطلب : ۱۹۷۶۲۶
روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در پیامی به مناسبت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و طلیعه فجر آزادی بر حضور گسترده آحاد مردم شهیدپروراستان و خانواده های ایثارگران دعوت کرد در مراسمات 22اسفند ماه روز بزرگداشت شهدا فعالانه شرکت ویاد وخاطره شهدا را گرامی بدارند .
دعوت بنیاد  از ایثارگران برای برنامه های  22 اسفند روز بزرگداشت شهدا
   را شهیدان ادامه دارد  ....
 
به گزارش ایثار :   متن پیام بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به شرح زیر است
 
ما تاریخ خود را مرهون شهادت طلبی می دانیم        مقام معظم رهبری
 
 22 بهمن ماه مردم مؤمن و انقلابی ایران؛ سایه سیاه ظلم و استبداد رژیم پهلوی و حامیان شیطان صفت آن را با ایستادگی و دلاوری و نثار خون سرو قامتان خود از بین برد و پیروزی «خون بر شمشیر» را متجلی ساختند.
 پیروزی که به مدد الطاف الهی، رشادت و جانفشانی انسان های وارسته ای حاصل گشت که تا پای جان بر سر عقیده و پیروی از ولایت مقاومت نمودند واینک ....
در سالروزبنیاد شهید به فرمان امام امت  ضمن تبریک و تهنیت این روز بزرگ و فجر بی غروب به ملت شریف ایران و به ویژه خانواده معزز شهدا و ایثارگران،  مقام شامخ شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی ادای احترام نموده و با مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و آرمان های انقلاب تجدید میثاق می نماییم  ..
از خانواده های محترم ایثارگران که همواره در عرصه های مهم و سازنده حضوری باشکوه داشته اند دعوت می نماییم امسال نیز همچون سالهای گذشته با حضور گسترده دربرنامه های پیش بینی شده روز بزرگداشت شهدا  ماه عظمت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به جهانیان نشان دهند .