دهه فجر فرصت مناسبی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است

تاریخ انتشاردوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۸
کد مطلب : ۲۳۱۱۵۵
مدیرکل بنیاد گیلان با اشاره به اینکه دهه فجر فرصت مناسبی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است، گفت: بزرگداشت پیروزی انقلاب و یوم اللّه 22 بهمن به معنای بزرگداشت آرمان های اسلامی و اعتقادات دینی است که جوهره انقلاب را تشکیل می دهند.
دهه فجر فرصت مناسبی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است
به گزارش «ایثار»، عبدالله پاکاری صبح امروز دوشنبه 11 دی در جلسه هماهنگی کمیته ایثارگران ستاد بزرگداشت دهه فجر استان گفت: دهه فجر توفیق و فرصتی روز افزون برای یادآوری و احیای ارزش‌های انقلاب برای ما به ارمغان آورده است که باید از آن به خوبی در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و احیای یاد شهدای انقلاب استفاده کرد.
پاکاری با تاکید بر تقویت نقش تشکل های مردمی در مشارکت برنامه های دهه فجر اظهار داشت: تنوع، نوآوری و خلاقیت در اجرای برنامه ها باید باتوجه به تجربیات سال های گذشته در دستور کار قرار گیرد تا بتوانیم خروجی مناسبی از فعالیت ها داشته باشیم.
مسئول کمیته ایثارگران ستاد دهه فجر استان در ادامه با تشریح آیین نامه کمیته ایثارگران گفت: باید تلاش کنیم با استفاده از خرد جمعی و به دور از اجرای کارهای تکراری و کم اثر در برنامه ها به دنبال اثرگذاری مطلوب در جامعه باشیم و در این راستا کیفی کردن برنامه ها اولویت اصلی است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با اشاره به اینکه دهه فجر فرصت مناسبی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است، اظهار داشت: بزرگداشت پیروزی انقلاب و یوم اللّه 22 بهمن به معنای بزرگداشت آرمان های اسلامی و اعتقادات دینی است که جوهره انقلاب را تشکیل می دهند.
وی از تدوین 39 برنامه در کمیته ایثارگران برای دهه فجر خبر داد و اظهار داشت: برگزاری مراسم نکوداشت یاد و خاطره شهدای دوران پیروزی انقلاب، مراسم سالروز ورود حضرت امام خمینی(ره) به میهن، عطر افشانی مزار متبرک شهدا و حضور در راهپیمایی روز 22 بهمن از شاخص ترین برنامه های این کمیته است.
انتهای پیام/