سی و هفتمين شماره نشریه «خط زندگی» منتشر شد + نسخه کامل نشریه

تاریخ انتشارچهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۳
کد مطلب : ۲۶۰۶۲۸
سی و هفتمين شماره نشریه «خط زندگی» ويژه فصل تابستان ۱۳۹۷ توسط اداره کل مددکاری و مشاوره بنیاد شهید و امور ایثارگران منتشر شد.
سی و  هفتمين شماره نشریه «خط زندگی» منتشر شد + نسخه کامل نشریه
به گزارش «ایثار»، این شماره از نشریه خط زندگی شامل عناوینی چون «اميد، ساز و كار وحدت و همدلی»، «مسلمان سرشار از اميد»، «مهر و محبت»، «عاشورا جاودانه ای در دل تاريخ»، «ببخش و فراموش كن – علل و آسيب های انتقام»، «تأملی بر تله های زندگی (شناخت مهمترين تله های زندگی خود و همسرمان)»، «قدرت عادت – حد و مرز زندگی شخصی»، «پرسش و پاسخ حقوقی»، «عطر گل نماز – نقش و تأثير خانواده در تقويت اعتقادات مذهبی»، «واريس، رگ های برجسته – اعتياد چيست؟»، «رسيدن به آرزوی شهادت در لباس سبز نيروی انتظامی» و «رهايی از اتاق نيمه تاريك» است.
شايان ذكر است در صفحات پايانی نشريه نيز اسامی برندگان مسابقه شماره قبل اعلام و سؤالات مسابقه نشريه شماره ۳۷ ارائه شده است. همچنين به منظور بهره مندی بيشتر خانواده های شاهد و ايثارگر از مطالب آموزشی نشريه خط زندگی، شماره پيامك ۳۰۰۰۷۶۳۰۰۰۰۰۰۷ در نشريه درج شده تا خانواده های علاقمند با پيامك و ارسال آدرس پستی كامل خود به همراه نام و نام خانوادگی و كدپستی به صورت مستقيم از طريق پست، نشريه خط زندگی را دريافت کنند.
لطفاً برای دریافت نسخه کامل نشریه کلیک کنید.
انتهای پیام/