Enable JavaScript to ensure website accessibility

اقتدار ایران با از جان گذشتگی ایثارگران بدست آمده است

تاریخ انتشارشنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۱
کد مطلب : ۳۹۰۱۶۲
فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان شمالی نیز در آیین صبح گاه مشترک نیرورهای مصلح گفت: اقتدار ایران اسلامی از جان گذشتگی ها و ایثارگری های رزمندگان دوران دفاع مقدس ایجاد شده است، آنان این افتخار را برای ما به یادگار گذاشته اند.
اقتدار ایران با از جان گذشتگی ایثارگران بدست آمده است
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی سردار  اسماعیل فرجی فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان شمالی در آیین صبح گاه مشترک نیرورهای مصلح گفت: اقتدار ایران اسلامی از جان گذشتگی ها و ایثارگری های رزمندگان دوران دفاع مقدس ایجاد شده است، آنان این افتخار را برای ما به یادگار گذاشته اند.
 
وی دوران دفاع مقدس را سراسر عشق و ایمان دانست و افزود: هشت سال دفاع مقدس دوران از خودگذشتی ها و مقاومت در برابر کل دنیای استکبار است.
وی گفت: همه دنیا پشت صدام بودند و با تمامی امکانات و تجهیزات آمده بودند تا ایران اسلامی را از بین ببرند، دنیای اسکتبار تمام امکانات را برای کشور عراق فراهم کرده بود و به یکباره به مرز های کشور حمله ور شدند.
وی اظهار داشت: امام خمینی (ره) فرمودند که دیوانه ای سنگ انداخته است نگران نباشید، امروز ۴۱ سال از آن دوران گذشته است متوجه می شویم که ایران اسلامی با توکل به خدا و حضور تمامی نیروهای مسلح کشور و کمک و مشارکت مردم در برابر ظلم ایستاد و علاوه بر پیروزی در جنگ اقتدار و عزت را به ارمغان آورد.
فرجی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه هم اکنون آثاری از صدام وجود ندارد اظهار داشت: ما پیروز شدیم و شعار ما نیز هم اکنون اقتدار است که این اقتدار از جان گذشتگی های ایثارگران به وجود آمده است.
فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان شمالی گفت: به گفته رهبر معظم انقلاب اسلامی، جنگ ما گنج است و این گنج تمام شدنی نیست، اقتدار نظام، ملت و انقلاب همان گنج است.
وی به دفاع رزمندگان در خارج از مرزها نیز اشاره کرد و افزود: استکبار داعش را ایجاد کرد و در کشورهای اطراف ما حضور نظامی یافت اما با جان فشانی های رزمندگان تیرشان به سنگ خورد، امروز عرصه دفاعی ما خارج از مرز ها است.
صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان خراسان شمالی به مناسبت هفته دفاع مقدس باحضور فرماندهان نظامی و انتظامی استان، مدیران دولتی و خانواده معظم شهدا در تیپ جواد الائمه استان در پادگان لنگر برگزار شد.