Enable JavaScript to ensure website accessibility

سلاح شهدا تفنگ بود ،دانش آموزان قلم

تاریخ انتشاريکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۲۵
کد مطلب : ۳۹۰۲۵۸
رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران جاجرم گفت : سلاح شهدا تفنگ بود و با آن در برابر دشمنان ایستادگی کردند ولي دانش آموزان امروز با قلم‌هاي‌ خود سربلندی و عزت ایران اسلامی را رقم می زنند و در مقابل هرگونه تهاجم فرهنگی می ایستند.
سلاح شهدا تفنگ بود ،دانش آموزان قلم
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی به مناسبت هفته دفاع مقدس همزمان با نماز جمعه در مصلی شهرستان جاجرم از دانش آموزان برتر (رتبه های برتر کنکور 1400) ایثارگر در زمینه آموزشی و همچنین از برخی از جانبازان و ایثارگران شهرستان توسط امام جمعه ، فرماندار، فرمانده سپاه و برخی از مسولین تقدیر بعمل آمد.
در این مراسم مسعودی رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان جاجرم الدین این دانش آموزان بر گردن ما حق دارند؛ چرا که برهه ی حساسی از انقلاب از آب و خاک این سرزمین، از ناموس ، شرف، آزادی و آموزه های دینی دفاع کرده اند.
وی در ادامه نیز گفت : یکی از رسالت هایی که آموزش و پرورش بر عهده دارد توجه خاص به دانش آموزان خانواده ایثارگران و شهداست؛ بویژه دانش آموزانی که در موضوعات آموزشی، پرورشی ، هنری ، ورزشی حائز مقام می شوند باید مورد تجلیل ویژه قرا گیرند.
وی افزود: سلاح شهدا تفنگ بود و با آن در برابر دشمنان ایستادگی کردند ولي دانش آموزان امروز با قلم‌هاي‌ خود سربلندی و عزت ایران اسلامی را رقم می زنند و در مقابل هرگونه تهاجم فرهنگی می ایستند.