Enable JavaScript to ensure website accessibility

توضیحات اداره کل آموزش بنیاد در مورد کد رهگیری آزمون‌های سال 95

تاریخ انتشاريکشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۰۳
کد مطلب : ۱۴۵۸۲۹
اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران طی اطلاعیه ای درباره ثبت نام آزمون های سال 1395 و نحوه استفاده از سهمیه ایثارگران توضیحاتی را به مخاطبان ارائه داد.
توضیحات اداره کل آموزش بنیاد در مورد کد رهگیری آزمون‌های سال 95
به گزارش «ایثار» در این اطلاعیه آمده است: با توجه به آغاز ثبت‌نام آزمون‌های سال 1395 تمامی داوطلبان شاهد و ایثارگر متقاضی استفاده از سهمیه ایثارگران می‌توانند مطابق ماده 70 قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران در کلیه آزمون‌های مربوطه اعم از سازمان سنجش آموزش کشور، وزارت بهداشت و دانشگاه آزاد اسلامی شرکت و از تسهیلات یاد شده بهره‌مند شوند.
داوطلبان برای اعمال سهمیه نیازی به اخذ کد رهگیری از سایت ایثار و یا ارائه کد ایثارگری به سایت مراکز آزمون ندارند و می‌توانند بر اساس اطلاعات شناسنامه‌ای به‌ویژه کد ملی و علامت‌گذاری ایثارگری نسبت به اعمال سهمیه خود اقدام کنند. همچنین داوطلبانی که اطلاعات شناسنامه‌ای آنان تغییر یافته، لازم است در اسرع وقت با مراجعه به بنیاد محل پرونده ایثارگری نسبت به اصلاح مشخصات خود در سیستم سجایا اقدام کنند.
لازم به ذکر است ارائه کد رهگیری 12 رقمی مخصوص متقاضیان استفاده از سهمیه رزمندگان سپاه پاسداران و یا نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است.
انتهای پیام/