کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

"عقیل رستگاری" به عنوان رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران "مانه و سملقان" منصوب شد

28 مهر 1395 ساعت 11:15

حجت الاسلام والمسلمین شهیدی نمینده ولی فقیه ، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران : بنا به پیشنهاد مدیرکل محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان شمالی و نظر به تعهد ، شایستگی و علاقه مندی شما به جامعه معظم ایثارگری جنابعالی را به سمت رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مانه و سملقان منصوب می نمایم .


به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی حجت الاسلام والمسلمین شهیدی نماینده ولی فقیه ، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران  طی حکمی عقیل رستگاری را به عنوان رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مانه و سملقان منصوب کرد .
متن حکم به این شرح است : 
باسمه تعالی
 جناب آقای عقیل رستگاری
     باسلام
بنا به پیشنهاد مدیرکل محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان شمالی و نظر به تعهد ، شایستگی و علاقه مندی شما به جامعه معظم ایثارگری جنابعالی را به سمت رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مانه و سملقان منصوب  می نمایم .
بدون شک ایثارگران گرانقدر و خانواده معظم آنها ، پشتوانه های مستحکم انقلاب اسلامی ، طلایه داران عرصه های دفاع مقدس و حامیان حاضر در همه صحنه های نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشند .
خدمت به این عزیزان بنا به فرمایش حضرت امام خمینی (ره) خدمت به نبی اکرم (ص) است و به فرموده مقام معظم رهبری تکریم شهیدان تکریم ایثار و اخلاص است ، تکریم دل های نورانی و جان های لبریز از صفا و نورانیت است .
امید است با سرلوحه قرار دادن اصول حاکم بر دولت تدبیر و امید و در جهت تعالی مادی و معنوی کشور با بسیج تمام امکانات و سرمایه های سازمان با رویکردی فرهنگی تلاش مضاعفی را برای خدمت به بهترین بندگان خدا در ابعاد مادی و معنوی ، تبیین حق عظیم شهدا و ایثارگران ، آکندن عطر شهادت در کل جامعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به نحو احسن به کار گیرید .
توفیق جنابعالی را در خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی از درگاه ایزد متعال خواستارم .  
سید محمدعلی شهیدی 


کد مطلب: 183577

آدرس مطلب: https://www.isaar.ir/fa/news/183577/عقیل-رستگاری-عنوان-رییس-بنیاد-شهید-امور-ایثارگران-مانه-سملقان-منصوب

ايثار
  https://www.isaar.ir