کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

حجت الاسلام عزیزی در پیامی فرا رسیدن دهه مبارک فجر را گرامی داشت

10 بهمن 1395 ساعت 21:32

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی : دهه فجر سرآغاز جشن و خیزش عظیم ملتی است که از وابستگی و ظلم و ستم و تبعیض به ستوه آمده و با این انقلاب بزرگ به ارزش های اسلامی و تعالیم سترگ و گرانقدر آسمانی چشم دوخته بودند تا ایرانی سرافراز و سربلند و آزاد بر قلل رفیع افتخار را شاهد باشند .


به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی حجت الاسلام عزیزی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی در آستانه دهه مبارک فجر در پیامی سی و هشتمین بهار آزادی را گرامی داشت .
متن پیام به این شرح است : 
بسم الله الرحمن الرحیم
والفجر و لیال عشر 
دهه فجر سرآغاز جشن و خیزش عظیم ملتی است که از وابستگی و ظلم و ستم و تبعیض به ستوه آمده و با این انقلاب بزرگ به ارزش های اسلامی و تعالیم سترگ و گرانقدر آسمانی چشم دوخته بودند تا ایرانی سرافراز و سربلند و آزاد بر قلل رفیع افتخار را شاهد باشند .
دهه فجر یادآور ابرمردی چون خمینی کبیر(ره) است که تا ابد نام بلندش بر جریده زرین تاریخ و درقلب ملت قهرمان ایران و تمامی آزادی خواهان جهان ثبت و ضبط گردیده است . انقلاب  اسلامی تبلور عینی باورهای درونی انسان هاست و مردم مستضعف و پابرهنه و محروم همچون همیشه ولی نعمتان و صاحبان اصلی انقلابند.
اکنون که به برکت انقلاب شکوهمند جمهوری اسلامی ایران عطر جهاد و شهادت ، ایثار و فداکاری در این مرزوبوم مشام هر انسان آزاده ای را نوازش می دهد شایسته است یاد و خاطره ی مردان بزرگ و با عظمتی که با نفس مسیحایی بت شکن قرن امام خمینی (ره) این ایمان و اعتقاد در روح و جانشان دمیده شد و آزادانه و عاشقانه در وادی معرفت گام نهادند را گرامی بداریم و بر ارواح طیبه آنان درود فرستاده و برای ادامه دادن راه متعالی ایشان با عزمی راسخ و اراده ای پولادین در میدان عمل آماده و مهیا باشیم . 
اینجانب برخود لازم می دانم که دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و یوم الله ۲۲ بهمن را به محضر مبارک خلف صالح خمینی کبیر حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (حفظ الله) و ملت شریف و مبارز ایران به ویژه جامعه معظم ایثارگری تبریک و تهنیت عرض نموده و تداوم این انقلاب الهی را تا ظهور حضرت بقیه الله الاعظم(عج) از حی سبحان مسئلت دارم .
اللهم وفقنا لما تحب و ترضی
محمدتقی عزیزی

 


کد مطلب: 193674

آدرس مطلب: https://www.isaar.ir/fa/news/193674/حجت-الاسلام-عزیزی-پیامی-فرا-رسیدن-دهه-مبارک-فجر-گرامی

ايثار
  https://www.isaar.ir