کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

میهمانی لاله ها فرصتی مغتنم برای ادای احترام به شهیدان است

13 بهمن 1395 ساعت 10:54

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی : همایش ملی میهمانی لاله ها فرصتی مغتنم برای ادای احترام به شهیدانی است که نقشی ارزشمند و ماندگار در استقرار و استمرار انقلاب اسلامی داشته اند .


به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی صبح امروز (چهارشنبه) 13 بهمن 95 حجت الاسلام عزیزی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی در پیامی از عموم مردم استان خراسان شمالی برای حضور در همایش ملی میهمانی لاله ها دعوت نمود .
متن پیام به این شرح است : 
بسم ا... الرحمن الرحیم
والفجر و لیال العشر
 
در حالی وارد سی و هشتمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی می شویم که وعده های معمار کبیر انقلاب اسلامی یکی پس از دیگری محقق شده و طلیعه پیروزی نهایی مکتب امام خمینی (ره) در جهان روز به روز بیشتر نمایان می شود و دوست داران این تفکر هر روز در جهان افزایش می یابند و تنفر ملت ها از ایادی استکبار هر روز بیشتر  می گردد .
اکنون که به برکت انقلاب شکوهمند جمهوری اسلامی ایران عطر جهاد و شهادت ، ایثار و فداکاری در این مرزوبوم مشام هر انسان آزاده ای را نوازش می دهد شایسته است یاد و خاطره ی مردان بزرگ و با عظمتی که با نفس مسیحایی بت شکن قرن امام خمینی (ره) این ایمان و اعتقاد در روح و جانشان دمیده شد و آزادانه و عاشقانه در وادی معرفت گام نهادند را گرامی بداریم و بر ارواح طیبه آنان درود فرستاده و برای ادامه دادن راه متعالی آنان با عزمی راسخ و اراده ای پولادین در میدان عمل آماده و مهیا باشیم . 
همایش ملی میهمانی لاله ها فرصتی مغتنم برای ادای احترام به شهیدانی است که نقشی ارزشمند و ماندگار در استقرار و استمرار انقلاب اسلامی داشته اند لذا از عموم هم استانی های عزیز دعوت می نمایم که در روز پنج شنبه ، چهاردهم بهمن ماه راس ساعت 14 با حضور در گلزارهای شهدا با آرمان های بلند امام راحل ، رهبر فرزانه انقلاب و شهدا تجدید پیمان نمایند .
دوام توفیق همگان را از خداوند متعال مسالت می نمایم .
والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته 
محمدتقی عزیزی 


کد مطلب: 194022

آدرس مطلب: https://www.isaar.ir/fa/news/194022/میهمانی-لاله-فرصتی-مغتنم-ادای-احترام-شهیدان

ايثار
  https://www.isaar.ir