Enable JavaScript to ensure website accessibility

انتشار فایل‌های صوتی مشاوره تحصیلی آزمون سراسری (بخش اول تا چهارم)

تاریخ انتشاريکشنبه ۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۱
کد مطلب : ۲۰۹۲۲۱
اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران طی اطلاعیه‌ای از آغاز بارگذاری فایل‌های صوتی مشاوره تحصیلی داوطلبان شاهد و ایثارگر آزمون سراسری در پایگاه اطلاع رسانی ایثار از چهارم تیر ماه خبر داد.
انتشار فایل‌های صوتی مشاوره تحصیلی آزمون سراسری (بخش اول تا چهارم)
به گزارش «ایثار»، در این اطلاعیه آمده است: اداره کل آموزش بنیاد به منظور آشنایی داوطلبان شاهد و ایثارگر با نحوه مطالعه و جمع بندی در دو هفته پایانی مانده تا آزمون سراسری و تکنیک‌های تست‌زنی در جلسه آزمون سراسری با همکاری یکی از مشاوران ارشد برنامه‌ریزی تحصیلی اقدام به تهیه فایل‌های آموزشی 2 دقیقه‌ای نموده است که از چهارم تیر ماه بر روی پایگاه اطلاع رسانی ایثار به نشانی www.isaar.ir و کانال این سایت به آدرس isaar_ir@ بارگذاری شده است.
در ادامه این اطلاعیه آمده است: در این برنامه‌ها داوطلبان با نحوه جمع بندی دروس و تکنیک‌های تست‌زنی در آزمون سراسری شامل ضربدر و منها، زمان‌های نقصانی، تشخیص تست‌های زمان گیر و مبحث شناسی آشنا می‌شوند.
در پایان این اطلاعیه آمده است: داوطلبان شاهد و ایثارگر می‌توانند ضمن مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی ایثار و استفاده از این فایل‌ها در بخش چندرسانه‌ای و پنل اخبار و اطلاعیه‌های دانشجویان و دانش آموزان نظرات خود را نیز اعلام نمایند.
مشاوره تحصیلی آزمون سراسری - بخش اول (لطفاً کلیک کنید)
مشاوره تحصیلی آزمون سراسری - بخش دوم (لطفاً کلیک کنید)
مشاوره تحصیلی آزمون سراسری - بخش سوم (لطفاً کلیک کنید)
مشاوره تحصیلی آزمون سراسری - بخش چهارم (لطفاً کلیک کنید)
انتهای پیام/