Enable JavaScript to ensure website accessibility
رئیس بنیاد رشتخوار

پایش سلامت 40 نفر از والدین شهدای رشتخوار انجام شد

تاریخ انتشارسه شنبه ۱۲ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۸
کد مطلب : ۲۵۰۸۱۹
رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان رشتخوار گفت: با هدف ارتقا سطح و سلامت و توانمندی، طرح پایش سلامت والدین معظم شهدا با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان رشتخوار انجام شد.
پایش سلامت 40 نفر از والدین شهدای رشتخوار انجام شد
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، محسن سلطاني سنگاني دوشنبه 11 تيرماه در رابطه با پايش سلامت خانواده‌هاي ايثارگران گفت: در این طرح که از ابتدای سال 96 تاکنون در حال اجراست مشکلات درمانی  والدین شهدا توسط پزشکان متخصص و معتبر در منازل آنان شناسایی و بر طرف شده است.
وي ادامه داد: با توافقی با شبکه بهداشت و درمان شهرستان صورت گرفت پزشکان پایش سلامت با حضور در منازل والدین شهدا نسبت به بررسی وضعیت درمانی آنان اقدام و پس از جمع آوری اطلاعات درمانی نسبت به مداواي آنها اقدام كردند.
سلطاني سنگاني با اشاره به اینکه 40 مورد پایش سلامت اجرا شده است، افزود: همچنین با تعامل صورت گرفته خانه‌های بهداشت شهرها و روستاها، مادران و پدران شهدایی که نیاز به خدمات درمانی در منزل داشتند با حضور کادر درمانی در منازل خدمات در محل به آنان ارائه شد.
وي اشاره كرد: در راستای ارتقا سطح آگاهی و اطلاعات جامعه هدف این شهرستان با حضور اساتید در حوزه بهداشت روان و اعتیاد 5 جلسه آموزشی با حضور ایثارگران و خانواده آنان برگزار شد.
گفتني است شهرستان رشتخوار با وسعت 3500 کیلومتر مربع و 60 روستا و دهستان و دو بخش دارای 80 شهید والامقام می‌باشد که 51 نفر از والدین معظم آنها در قید حیات هستند و در طرح بالا به آنان در دورترین و نزدیک ترین روستاها و بخش‌ها خدمات ارائه شده است.
انتهاي پيام/
علی رحیمی خبرنگار ایثار رضوی شهرستان رشتخوار