کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

رئیس بنیاد میناب:

همنشینی با والدین شهدا، باعث قوت قلب می شود

5 تير 1399 ساعت 13:47

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان میناب گفت: دیدار و همنیشینی با والدین شهدا، به قلب، روح و جسم انسان انرژی می دهد.


به گزارش ایثار واحد هرمزگان، حجت الاسلام«عبدالرسول قدوسی» با همراهی حجت الاسلام«اسحق فاضلی پور» رئیس سازمان تبلیغات اسلامی میناب، چهارشنبه چهارم تیر به دیدار خانواده طلبه شهید«ضرغام قاسمی» رفت و ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا، از مادر شهید تجلیل کرد و گفت: برای مشکلات خود باید به شهدا متوسل شویم، آنان نزد خدای متعال جایگاه عظیم و باارزشی دارند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان میناب افزود: یکی از مهمترین توفیق هایی که خداوند به والدین شهدا عطا کرده، وجود فرزندان صالح و مؤمنی بوده است که برای تحقق آرمان های ولی فقیه خود علیه زورگویان ایستادگی کردند.
قدوسی رمز پیشرفت جامعه را تکریم و دلجویی از خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان دانست و تصریح کرد: همه ما مدیون رشادت و فداکاری ایثارگران هستیم و در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا باید گام های مؤثری برداریم.
وی با بیان اینکه دیدار و همنیشینی با والدین شهدا، باعث قوت و آرامش قلب، روح و جسم انسان می شود، گفت: بخش مهمی از فعالیت ها و برنامه های این نهاد، شامل طرح سپاس، دلجویی، بررسی و حل مشکلات ایثارگران است.
طلبه شهید«ضرغام قاسمی» یکم دی ماه 1346 در روستای دهوسطی از توابع شهرستان میناب، دیده به جهان گشود و 29 دی ماه 1365 در عملیات کربلای 5، بر اثر اصابت ترکش به سر شربت شهادت نوشید.
گفتنی است؛ شهرستان میناب در 100 کیلومتری بندرعباس واقع شده و 246 شهید، 445 جانباز و 76 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/
الهام اسلام پناه خبرنگار ایثار هرمزگان


کد مطلب: 340749

آدرس مطلب: https://www.isaar.ir/fa/news/340749/همنشینی-والدین-شهدا-باعث-قوت-قلب-می-شود

ايثار
  https://www.isaar.ir