Enable JavaScript to ensure website accessibility

دیدار چهره به چهره مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با ایثارگران

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۷
کد مطلب : ۳۴۱۵۶۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز ضمن دیدار چهره به چهره با ایثارگران مشکلات این عزیزان را مورد بررسی قرار داد.
دیدار چهره به چهره مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با ایثارگران
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز صبح امروز 11 تیرماه در دیدار چهره به چهره با ایثارگران مشکلات این عزیزان را موردبررسی قرارداد.
سلیمان رستمیان در این دیدارها با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران گفت: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران طبق فرموده امام راحل چشم‌وچراغ این مردم هستند، و در همه‌جا و هر زمان باید شأن و منزلت این عزیزان حفظ شود.
وی در ادامه تصریح کرد: خانواده‌های شهدا و ایثارگران برای ارزش‌های این انقلاب مجاهدت‌های فراوان و فداکاری‌های زیادی انجام داده‌اند لذا خدمت‌رسانی نخستین به این عزیزان اقدامی است که ما خادمین شهدا باید بدان توجه داشته باشیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز افزود: بنیاد شهید و امور ایثارگران به‌عنوان نهادی انقلابی  از جایگاه ویژه‌ای در خدمت رسانی به خانواده‌های شهدا و ایثارگران برخوردار است و امروز تکریم و رضایتمندی جامعه هدف در رأس فعالیت‌های قرار دارد، تلاش مجموعه بنیاد بر این است تا بهترین خدمت به همراه تکریم به ایثارگران ارائه گردد.
 
کد خبر 165/99
انتهای پیام/