کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

دیدار چهره به چهره مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با ایثارگران

11 تير 1399 ساعت 10:07

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز ضمن دیدار چهره به چهره با ایثارگران مشکلات این عزیزان را مورد بررسی قرار داد.


به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز صبح امروز 11 تیرماه در دیدار چهره به چهره با ایثارگران مشکلات این عزیزان را موردبررسی قرارداد.
سلیمان رستمیان در این دیدارها با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران گفت: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران طبق فرموده امام راحل چشم‌وچراغ این مردم هستند، و در همه‌جا و هر زمان باید شأن و منزلت این عزیزان حفظ شود.
وی در ادامه تصریح کرد: خانواده‌های شهدا و ایثارگران برای ارزش‌های این انقلاب مجاهدت‌های فراوان و فداکاری‌های زیادی انجام داده‌اند لذا خدمت‌رسانی نخستین به این عزیزان اقدامی است که ما خادمین شهدا باید بدان توجه داشته باشیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز افزود: بنیاد شهید و امور ایثارگران به‌عنوان نهادی انقلابی  از جایگاه ویژه‌ای در خدمت رسانی به خانواده‌های شهدا و ایثارگران برخوردار است و امروز تکریم و رضایتمندی جامعه هدف در رأس فعالیت‌های قرار دارد، تلاش مجموعه بنیاد بر این است تا بهترین خدمت به همراه تکریم به ایثارگران ارائه گردد.
 
کد خبر 165/99
انتهای پیام/


کد مطلب: 341568

آدرس مطلب: https://www.isaar.ir/fa/news/341568/دیدار-چهره-مدیرکل-بنیاد-شهید-امور-ایثارگران-استان-البرز

ايثار
  https://www.isaar.ir